reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Minusy III trymestru

Sagaa - oj ja z niecierpliwością czekam na szaleństwa z Mężem chociaż na pewno w celibacie nie żyję :-) sexik będzie codziennie od 37 tygodnia :-) i mnóstwo kąpieli w wannie :-D ach... ale to jeszcze cały miesiąc... grrr...:szok:
 
reklama
Ja niestety zupełnie zapomniałam o sexie. Nie dlatego, że nie mogę a dlatego, że najzwyczajniej w świecie nie chce mi się:zawstydzona/y:
NIe mam na to siły ani chęci. Tak mi żal mojego, ale kurcze musi jakoś to przetrwać. Musi być wyrozumiały. Mam nadzieję, że nadrobimy stracony czas. Choć jak pomyślę o ciągle domagającym się cyca niemowlaku to trochę w to wątpię!:-(
 
To ja, w ramach odreagowania najbardziej stresujacego dnia w zyciu I zabicia czasu do wizyty u Dominika, dodam nagla I nieoczekiwana cesarke.
 
Matko mam dokładnie tak samo!!!
Bardzo męczy mnie to, że siedzę w domu podczas gdy rok temu smażyłam się nad morzem. Czuję się jak więzień, cholerny więzień zarówno w domu jak i w swoim własnym ciele.
Megmarion gdzieś czytałam, żeby przy takich dolegliwościach ze spojeniem, należy jeść galaretki i dużo wapnia. Za galaretkami nie przepadam, ale raz na kilka dni jem takowe z ubitą własnoręcznie śmietanką 30%. Do tego kilka danonków dziennie. Serio mniej mnie boli! Warto spróbować;-)
 
reklama
Do góry