reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
Kiniutka - Super cena jak za łóżko z materacem i jeszcze pościelą! Tylko ja sobie np wymyśliłam materac lateksowy, więc ten pewnie zagracałby piwnicę :)
Ostatni na szkole rodzenia kobitka poleciła zakupienie jednego kocyka tylko z bawełny - ja się na razie z takim nie spotkałam, może któraś z was ma jakieś namiary?
 
Ostatnia edycja:
W ramach zakupow zabewek w kolorach kontrastowych zamowilam taka grzechotke:
Lamaze Contrast Panda Rattle Toy - Lamaze Toys

A jakie fajne ksiazeczki maja... ale poczekam do wyplaty w przyszlym tygodniu ;-)

Fajowe te zabawki maja , ale ceny zabujcze. Ja z kumpela na temat tych czarno-białych zabawek gadałam i powiedziała, że mi kupi na prezent jak się Młoda pojawi na świecie zestaw ksiażeczek :-)

A ja mam takie pytanie: Czy opłaca się kupować wózki 3 w 1??? Bo moze nalezy kupic normalna gondole a potem dokupic jakas lżejsza spacerowke???? Juz sama nie wiem:(

Ja sobie chwalę 3 w 1, ale poza tym mam tez parasolkę do samochodu. Teraz jak Tymek ma juz ponad 2 latka to woli biegać, ale często też jak na spacery z psem z tatą idzie to właśnie w spacerówce od kompletu bo mieszkamy przy lesie i mamu mega crossowe tereny więc pompowane koła Mutsiego idealnie się sprawdzają :-) A parasolka jest z małymi, plastikowymi kółkami i tylko jako awaryjne rozwiazanie i np do sklepu ...
 
reklama
kasiadz śliczny ten twój wózeczek, a jaki kolor wybrałaś?
dokładnie tak jak tricolor mówi, 3 w 1 po 2 roku życia wygodniej co prawda jest wymienić na parasolkę, ale jak się chce gdzieś poszlajać niekoniecznie po chodnikach to parasolka odpada.
 
Do góry