reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

As super gratuluje!!! Nie mam pojecia co to za kierunek i o co chodzi ale gratuluje:). Iza- mialam insuline. Bartek rozumie cale zdania w szoku jestesmy i nie mamy pojecia skad on to kapuje, np.przynies kocyk z szafki - i przynosi chociaz nikt mu nie mowil co to kocyk i szafa. Albo zatancz i tup nogami tez rozumie nie wiem skad:) probuje tez nam wszystko wytlumaczyc po swojemu. A co do kregoslupa to mi chusta nie pomogla - moglam isc na maks 10min spacer, moze sie zle wiazalam - nie wiem.
 
reklama
Maria oligofrenopedagogika to praca z dziećmi upośledzonymi intelektualnie .W dokładnym tłumaczeniu z dziećmi z małym mózgiem.
Czyli to co lubię najbardziej robić -pracować z dziećmi niepełnosprawnymi.:tak::-):-)
Sama mam dziecko ze spektrum autystycznym ,więc też sporo informacji pewnie się przyda do wykorzystania w domu.:happy2:
 
Hej!
Ostatnio nie mam czasu tu zaglądać. Do końca sierpnia jesteśmy z dzieciakami na wakacjach. Mam nadzieje, że jakoś minie bo już bym chętnie wróciła do Warszawy.
 
musze się Wam pochwalić, że w końcu otworzyłam sklep :-D nie jest jeszcze dopracowany, ale nie chciałam już dłużej czekać...
 
Iza: sklep stacjonarny czy internetowy? jak idzie doradztwo, duzo masz klientow?

Dziubasek: jak sobie radzisz z chlopakami?

Maria: gratuluje ciazy!

As: gratuluje studiow, fajnie bedzie doksztalcic sie w czyms co cie interesuje.

Moge sie pochwalic, ze Oliwier w koncu zaczyna mowic mama (bardziej mmmaa, maaamm, ale to juz prawie to :-) ). Kupilam sobie Maclarena Quest w stanach i juz czeka na moj przyjazd, cena w sumie niezla bo 160$ za rocznik 2010, nasza parasolka niestety juz nie daje rady. I znalazlam fajna rzecz na pocenie sie dzieci w fotelikach, taka wkladke specjalna chlodzaca (mozna zobaczyc tu. Chyba tez kupie bo Oliwier caly mokry zawsze w foteliku. Nie jest to tanie, bo 40$, ale mysle ze warto.
Odliczam juz dni do wyjazdu :) Szczegolnie ze uda sie na pare dni wyskoczyc nad sam ocean. Planuje tez zwiedzic np takie zoo dla dzieci, gdzie moga malych zwierzat dotykac, nakarmic je butelka itp. W ogole tak aktywnie mamy spedzic czas, bo samochod wypozyczamy.
 
na razie internetowy :-) ale mam duże plany..
konsultacji mam całkiem sporo, popołudnia zajęte :-D

wyprawy zazdroszczę! Bardzoo!!
 
reklama
Do góry