reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposób na....

no z tymi wyciągnietymi palcami jak do baletu to chyba nie tak-bo tak właśnie łatwo o skurcz.
Ja wiem że jak skurcz chwyci to trzeba palce mocno "zadrzeć" - tak jakby sie chciało przyciągnąć palce do piszczeli.
 
reklama
Mła to absolutnie prawda:) miałam tak w poprzedniej ciąży:) teraz na razie słabo, ale też działa. Poleciła mi to kuzynka która nie czuła ruchów, hehe dopoki nie sprawdziłą tego sposobu:).
 
A ja chciałabym napisać o "sposobie na", ale w nieco innym kontekście.
Kilka dni temu koleżanka powiedziała mi, że kiedy była w ciąży i niepokoiło ją, że mały długo nie kopie, piła coś zimnego (z lodówki) - efekt podobno był niemal natychmiastowy. Być może to przypadek, ale wczoraj w pracy wyciągnęłam z lodówki ice tea i przez kolejne pół godziny nie mogłam skupić się na pracy - moje maleństwo kopało intensywnie i długo :)
Ciekawa jestem, czy słyszałyście o tym sposobie i czy on rzeczywiście działa, czy to jedynie siła sugestii. W sumie nie miałabym nic przeciwko temu, żeby moje dziecko tak się "słuchało", ale może jednak temperatura napoju ma z tym coś wspólnego? ;)

u mnie to nie dziala :(:(
ale moze jak juz zacznie to nie przestanie:):)
 
a czy zna ktoś skuteczny i sprawdzony sposób na bóle krzyża i więzadeł??? bo gorące kąpiele, poduszki elektryczne i rozgrzewające maści odpadają, co więc może przynieść ulgę?
 
Kota, Inka, jak rodziłam to miałam okropne bóle krzyżowe, wtedy położna poradziła mi że dobry jest prysznic bezpośrednio na te miejsce, jak poszłam tak 1.5 h siedziałąm bo faktycznie dawało dość sporą ulgę, mocny strumień, ale woda taka jaką lubicie. jeszcze są takie piłki jeżyki malutkie w ręce się mieszczą nimi też mżna masować obolałe miejsce, też przynosi rezultaty, choć wiadomo każdy jest inny, ale teraz z pewnoscią zabiorę taą do szpitala:).
 
reklama
Do góry