reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposób na....

Mamcia, nie wytrzymalam i przykleilam go, co za ulga, nic nie boli :) mam nadzieje, ze opryszczka szybko zniknie, poza tym teraz jest bezpieczniej, nie ma aż takiego ryzyka ze przeniosą ja na narządy rodne, choć ręce myje jak szalona, żeby przypadkiem tego nie rozsiac. Wyczytalam tez w necie, ze dziewczyny przyklejaja te plasterki i jest ok.
 
reklama
Gosiu - spróbuj na zatkany nos We wczesnej fazie infekcji są bardzo skuteczne. Do nosa możesz zakraplać sól fizjologiczną (Euphorbium, Tetrisal) albo roztwór wody morskiej (Sterimar, Marimar). Skuteczne są również inhalacje (np. z wody z solą lub sodą oczyszczoną). Poza tym możesz brać witaminę C (maksymalnie 1 gram na dobę, trzeba to podzielić na kilka dawek w ciągu dnia).
- Czego unikać? Kropli do nosa obkurczających śluzówkę nosa (np. Acatar, Tyzine). Można je stosować tylko przez 4–5 dni. Ich nadużywanie może spowodować wtórny obrzęk błony śluzowej nosa i powiększenie się problemów z oddychaniem.

na zatoki spróboj Bioparox ja bralam na poczatku ciazy.
 
Stary sposob na hemoroidy, moja mama bardzo czesto stosuje i nawet kiey mojemu tacie sie przydazylo to gdy kremy nie dzialaly siegnal i on po.... Smalec. Najzwyklejszy na swiecie, smarowac dwa razy dziennie, podobno znikaja. Ja osobiscie nie stosowalam bo krem mi pomogl ale moze kmus sie przyda ;-)
 
hmmm... macie może sposób na ból żeber?? Pierwszy raz mam coś takiego, a jeszcze jak się położę na płasko to z jednej strony mi bardziej odstają i bolą jakby mnie ktoś pobił, a w nocy to tak mocno kopie, że mam problem z oddychaniem, eh i jeszcze ta krzepliwość. Dzisiaj kupiłam kojec do spania = ta wielka poducha w literę C może pomoże coś.

na hemoroidy mój tata stosował ciepłe napary - jakkolwiek to brzmi. Mianowicie parzyć szałwię i siadać na naparze tzn. jak na nocniku żeby para opływała pupkę :tak: mój tata miał operację na tą dolegliwość i napary stosował.
 
reklama
Do góry