reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposób na....

reklama
Dziewczyny, nie wiem, może..przy Marysi tak nie miałam..ale skurczy nie mam, tylko biegunka od jakiś dwóch godzin i mdłości dość silne (bez wymiotów)..no i twardy brzuch..
 
Maxwell, nie strasz kobieto, że to już! Na suwaczku napisane jest, że jeszcze 3 tygodnie!!!
Mam nadzieję, że to jedynie rozstrój żołądka... Co do metody, niestety znam tylko taką, która potrzebuje czasu i polega na zjedzeniu dużej ilości czekolady. Sposób przyjemny, ale nie zadziała tak szybko, jak potrzebujesz ;)
 
maxwell banany i coca-cola, ale kobitko byc moze to twoj czas :szok: daj znac co i jak, jezeli wymioty tez cie dopadly to moze organizm tak sie przygotowuje :confused2:

Doczytalam ze cie tylko mdli, moze kleik ryzowy jak masz albo kaszke manna bo to tez podobno dobre nie wiem tylko jak na mdlosci to zadziala
 
maxwell jak mnie się robiło rozwarcie w pierwszej fazie porodu to tez miałam nudności , a później wymioty....ja też obstawiam, ze być może organizm Ci się zaczął oczyszczać (tzn. przewód pokarmowy) przed porodem....???;-)
 
Dziewczyny z czego najlepiej robic naparowke na zatkany nos? Majeranek? Czy cos innego? Mam chyba jakies krople tez ale nie wiem cholerka gdzie :angry: musze sie szybko wyleczyc bo za duzo do zrobienia mam i nie moge chorowac :no: jak na zlosc nie mialam swiezej cytryny w domu tylko ta z buteleczki :baffled: jutro kupie swieza :tak:
 
reklama
łysa jak zatoki to ja:tak: jak masz zatkany nos to najlepszy olbas i dla ciebie i twojej Zu ale ja to do inhalatora daje albo do kominka ze świeczką po za tym sól morska i dmuchać ile sie da, a także sól najlepiej gruba w powłoczkę i do mikrofali na 3 min albo na patelnie i do powłoczki przykładać na zatoki to jest super sposób ale cierpliwości trzeba do tego dołącz moczenie nóg na noc w soli i ciepłe skarpety do łóżeczka, mleczko z miodem i czosnkiem lub herbatka z miodem cytryną i imbirem POLECAM pyszna i skuteczna
Ja naprawdę mam powaźne problemy z zatokami i wiem jakie to upierdliwe zdrówka życzę i służę pomocą
 
Do góry