reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry fryzjer w ZG

Cortina

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Styczeń 2006
Postów
1 969
Istnieje jeszcze taki ? jak tak to dajcie cynka :happy:

Nie nawidze chodzic do fryziera odkad moja fryzierka uciekla za granice :confused2:
zaliczylam kilka fryzierow w Zg i masakra, nie trafilam tego jedynego :crazy:
macie jakies namiary na kogos kto ma reke do tego zawodu ? zapisalam sie do Vivy do p.Ani bo w necie wyczytalam ze ludzie ja sobie chwala ;) moze ktos korzystal z uslug Vivy ?

ostatnio skorzystalam z sweet deala czy groupona i MASAKRA ! Fryzier za castorama- fryzierka chyba sie bala mnie bo podchodzila jak do jeza :rofl2:

ratunkuuuuuuuuuuuuuuuu :cool2:
 
reklama
potwierdzam - to babsko za castoramą to tragedia :/ usiałam iść naprawić to co mi zrobiła na głowie do mojej fryzjerki. Chodzę do niej już kilka lat i mogę polecić: Magda Księżniak salon LadyLumi na Piastoskiej za pocztą na Ptasiej.
 
katoryba widze moje okolice:) Ja do fryzjera chodze na konstytucji 3 maja Studio urody Arisa. Jestem bardzo zadowolona chodze tam 5 lat. Zalezy jakie kto ma wymagania od fryzjera i co komu sie podoba
 
potwierdzam - to babsko za castoramą to tragedia :/
hahaha a juz myslalam ze mnie ciezko zadowlic ;) ale widze ze jest nas wiecej ;) wyszlam od tej fryzierki w mokrych wlosach bo stwierdzila ze nie bedzie ich za mocno suszyc bo goraco na dworze :O


w pt ide do Vivy, mam nadzieje ze plakac nie bede ;)

[ Zalezy jakie kto ma wymagania od fryzjera i co komu sie podoba
wydaje mi sie ze nie jestem jakas super maruda :):rofl2: a moze mi sie tylko wydaje, zartuje ;)
Mam dosc duzo wlosow i szlag mnie trafia jak fryzierki mi je cieniuja tak ze na czubku glowy mam wlosy dlugosci 5 cm ! albo wymyslaja fryzury ktore wymagaja pozniej w domu uzywania lokowki czy innych tego typu sprzetow a ja jak usiade na fotel to krzycze ze ma to byc fryzura ktora nie potrzebuje zbyt wielkiego ukladania co rano bo poprostu przed praca nie mam na to czasu ;)
 
Ostatnia edycja:
:-)
A ja mam 'moją' Ilonę i polecam wszystkim!!
Pracuje w zakładzie Nikol koło Mrowiska, w nowym bloku, za drogerią i warzywniakiem :-)
Drogo tam nie mają, Ilona naprawdę świetnie potrafi ciąć, fajnie dobrać fryzurę i kolor włosków :-)
Moja fryzura teraz dobrym przykładem nie jest, bo zapuszczam włosy i odrosty ;-) chcę swój naturalny kolor :-)
Ale naprawdę jak tam chodziłam byłam zadowolona :-) moja mama tam chodzi, kuzynki, ciotki, koleżanki, mąż, syn ... - wszyscy zadowoleni :-)
 
a ja NIE polecam salonu Joanna - jak mnie obciela i wyszlam to sie poryczalam ;)

za to moge polecic (jak jzu tak polecamy :)) kosmetyczke p.Kamile z salonu TWOJA URODA - mila, kompetetna i potrafi doradzic czlowiekowi szczerze :)
 
ja natomiast polecam Zosię z Rerusso na Chrobrego. Uważam, że to profesjonalistka:tak:. Za strzyżenie (samo) półdługich włosów płacę 50zł; - już się nie strzygę gdzie indziej. jest zalogowana na maxmodels - możecie podpatrzeć, są też komentarze :)
 
reklama
Byłam w Vivie i jak dla mnie rewelacja !
wlosy po scieciu same sie ukladaja, nie musze sie specjalnie starac ;)
Maja fotel z masazem wiec jak czlowiekowi glowe myja jest chwila na relaks nawet ;)
wkoncu jestem zadowolona z wizyty u fryziera !
 
Do góry