reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Witam, mam taki problem, proszę o pomoc. 15 lipca dostałam okres i zakonczył mi się 20 tak jak zawsze ale po 4 dniach po stosunku dostałam plamienia okolo 8 dni i wszystko wróciło do normy. Dzisiaj jest 20 sierpień a okresu nie dostałam zrobilam juz 2 testy ciązowe w odstępie 3 dni i wykazały ze nie jestem w ciązy. czy moge byc w ciązy lub co może byc przyczyną. dadam jeszcze ze 6 miesiecy temu urodziłam synka.
 
reklama
Witam, mam taki problem, proszę o pomoc. 15 lipca dostałam okres i zakonczył mi się 20 tak jak zawsze ale po 4 dniach po stosunku dostałam plamienia okolo 8 dni i wszystko wróciło do normy. Dzisiaj jest 20 sierpień a okresu nie dostałam zrobilam juz 2 testy ciązowe w odstępie 3 dni i wykazały ze nie jestem w ciązy. czy moge byc w ciązy lub co może byc przyczyną. dadam jeszcze ze 6 miesiecy temu urodziłam synka.
 
mallowadziewczyno ile Ty masz lat?żeby współżyć to najpierw pomyśleć a nie potem się pytać.a wybacz ale Twój facet wydaje mi się skrajnie nieodpowiedzialny!!
 
Powiedzialabym ze oboje sa nieodpowiedzialni - zabezpieczenie to sprawa dwojga, jakas swiadomosc i odpowiedzialnosc tez, a tu ani wiedzy ani pomyslunku. Przepraszam, nerw mi sie uruchomil.
 
Witam, mam taki problem, proszę o pomoc. 15 lipca dostałam okres i zakonczył mi się 20 tak jak zawsze ale po 4 dniach po stosunku dostałam plamienia okolo 8 dni i wszystko wróciło do normy. Dzisiaj jest 20 sierpień a okresu nie dostałam zrobilam juz 2 testy ciązowe w odstępie 3 dni i wykazały ze nie jestem w ciązy. czy moge byc w ciązy lub co może byc przyczyną. dadam jeszcze ze 6 miesiecy temu urodziłam synka.
Przyczyn może być wiele np. stres, infekcja...
Jesli okres nie pojawi sie w najbliższych dniach zrób bede bądz idz do ginekologa:tak:
 
Witam. Jezeli zwykle u mnie @ trwa 4-5 dni, jest obfita i bolesna, a teraz trwala 2 dni, byla skąpa, bezbolesna i dzien po terminie, to jest szansa ze moge byc w ciąży? Dodam że staram się o dzidzie. Nie mam żadnych innych objawów ciążowych prócz senności, bólu głowy, hustawki nastrojów i braku apetytu.. ale to akurat dosc czesto mi sie zdarza wiec nie przyrównuje..
 
Witam was wszystkie:):) xXxIzuLQaxXx ja wlasnie tez sie nad tym zastanawiam z tym ze u mnie plamienie ( bardzo delikatne) pojawilo sie jakies 9 dni po owulacji i trwa az do dzis ;/ Dzis mam termin miesiaczki i myslalam ze sie to jakos rozkreci a tu nadal lekko tylko zabrudza mi wkladke.Oczywiscie my staramy sie o dzidzie i w tych dniach co sa najodpowiedniejsze bylo przytulanko.Do tego czuje okropne rwanie persi i bol brzucha ale bardziej bym powiedziala takie dziwne ciagniecie i co jakis czas zakuje mnie jajnik i wydaje mi sie ze raza dostane okres a tu nadal nic .Co o tym myslicie dziewczyny....Test mialam dzis robic ale sie jeszcze powstrzymalam bo myslalam ze sie cos rozkreci a tu nadal cisz;/a ja nic juz nie rozumiem i caly czas sie zastanawiam :/ moze ktoras z was tak milala mozecie dziewczyny sie wypowiedziec na ten temat??? Pozzdrawaiam
 
Kochana jeśli chcesz sie dowiedziec to zrób bete, pewniejsze niż test :-)
Jeśli chodzi o objawy ciąży to różne są, bądz ich nie ma wogóle.
Ja jak zaszlam w ostatnią ciąże czułam sie ciągle jak "na okres" aż po tygodniu spóźnienia zrobiłam test i dwie kreski:)
 
reklama
Liza dziekuje za odpowiedz :):) Niby mam jutro zamiar robic test ale wlasnie boje sie ze moze wyjsc negatywny bo nie wiem czy to nie zawczesnie choc wynik powinien juz byc wiarygodny w terminie miesiaczki... ech straszne jest to czekanie i ta niewiadoma Mam nadzieje tylko ze te lekkie plamienia zamiast miesiaczki to nic strasznego ale mimo wszystko nadal jestem dobrej mysli ze moze sie udalo.Jesli jutro zrobie test a wynik bedzie i tak negatywny a miesiaczki nadal bedzie brak to pewnie pojade na ta bete i do lekarza bo jesli to nie ciaza to co?? Pozdrawiam
 
Do góry