reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

spoznia mi sie miesiaczka, brzuch jakby pulsowal moze jestem przewrazliwiona
zrobilam dzisiaj test ciazowt [test bobo] ale nie wiem czy dobrze go odczytuje pomocy!! P1060620.jpg
P1060621.jpg
prosze o szybka pomoc
 
reklama
Jak chcesz wiedzieć czy jesteś w ciąży to idź do lekarza.
Niby skąd my mamy to wiedzieć :confused:
Jedna kreska oznacza, że test jest negatywny
 
Witam.
Od 10 lat stosuję tabletki Femoden i zawsze miesiączkowałam regularnie.
W lutym zapomniałam 17 tabletki minęło 12 godzin,więc posłuchałam rady ,skończyłam opakowanie do końca, nie robiłam 7 dniowej przerwy tylko od razu rozpoczęłam nowe opakowanie.
Miesiączki miałam prawidłowo.W czerwcu jednak miesiączka nie wystąpiła.
Około rok temu zdarzyło się dwa razy,że nie wystąpiła u mnie miesiączka ,ale następnego miesiąca pojawiała się.
Myślałam,że teraz będzie tak samo,ale jest lipiec powinnam dostać miesiączkę i niestety nie pojawiła się.
Ból brzucha wystąpił się jak co miesiąc.Jutro zrobię sobie test.
Moje pytanie : Czy przez to,że zażyłam dwa opakowania pod rząd mogłam rozregulować sobie cykl?
Jakie mogą być jeszcze przyczyny?
Dodam jeszcze ,że często się stresuję ale nie jest to stres,który trwa bez przerwy.

edit: Miałam zrobić test jutro ,ale nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj wynik - negatywny.
Mam jeszcze jeden test w zapasie.
Pierwszą tabletkę powinnam wziąć jutro o 20:00 ,więc zastanawiam się czy powtórzyć test jutro rano.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam.
Od 10 lat stosuję tabletki Femoden i zawsze miesiączkowałam regularnie.
W lutym zapomniałam 17 tabletki minęło 12 godzin,więc posłuchałam rady ,skończyłam opakowanie do końca, nie robiłam 7 dniowej przerwy tylko od razu rozpoczęłam nowe opakowanie.
Miesiączki miałam prawidłowo.W czerwcu jednak miesiączka nie wystąpiła.
Około rok temu zdarzyło się dwa razy,że nie wystąpiła u mnie miesiączka ,ale następnego miesiąca pojawiała się.
Myślałam,że teraz będzie tak samo,ale jest lipiec powinnam dostać miesiączkę i niestety nie pojawiła się.
Ból brzucha wystąpił się jak co miesiąc.Jutro zrobię sobie test.
Moje pytanie : Czy przez to,że zażyłam dwa opakowania pod rząd mogłam rozregulować sobie cykl?
Jakie mogą być jeszcze przyczyny?
Dodam jeszcze ,że często się stresuję ale nie jest to stres,który trwa bez przerwy.

edit: Miałam zrobić test jutro ,ale nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj wynik - negatywny.
Mam jeszcze jeden test w zapasie.
Pierwszą tabletkę powinnam wziąć jutro o 20:00 ,więc zastanawiam się czy powtórzyć test jutro rano.
Jedna zapomniana tabletka w lutym raczej nie spowodowała że teraz byś zaszła w ciążę, coś ty! Na pewno stres.
 
Jedna zapomniana tabletka w lutym raczej nie spowodowała że teraz byś zaszła w ciążę, coś ty! Na pewno stres.
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :)
Zrobiłam dwa testy - wyniki negatywne.
Czekam jeszcze miesiąc ,jeśli nie dostanę miesiączki idę do lekarza:)
Na razie piję meliskę i chociaż nie bardzo mi to wychodzi, staram się nie myśleć o kłopotach.
 
Witam, po co się denerwować i czekać miesiąc. Idź lepiej zaraz do lekarza sprawdzić co jest przyczyną zatrzymania miesiączki. Ciąża to raczej nie jest, bo jedna zapomniana tabletka szkody nie zrobi.A lekarz cię już teraz uspokoi.
 
Witam was mam juz dzieci wiec wiem jak to jest byc w ciazy otorz z moim mezem zapomnielismy sie i on skonczyl w srodku ale to byly ostatnie 2 dni okresu i prawie nic nielecialo zemnie od tamtej pory boli mnie podbrzusze i lewy jajnik i jeszcze dobijajacy bol w dole plecow jestem strasznie senna poszlam do lekarza bo myslalam ze mam jakiegos wirusa a on powiedzial ze moge byc w ciazy i na tabletki po juz za pozno mam odczekac bynajmniej 2 tygodnie i zrobic test byla ktoras z was w podobnej sytuacji
 
reklama
Maggie nie stresuj się,bo to Ci nie pomaga.
Zależy jak długo trwał okres,jak długie masz cykle.Policz sobie w kalendarzyku i będziesz wiedzieć.Jeśli kochasz się z męzem bez zabezpieczenia-zawsze jest możliwość zajscie w ciążę.

Ja z poprzednia córcią zaszłam w ciąże,bo machnęłam sie w obliczeniach właśnie przez dłuższy niż normalnie okres,a do zbliżenia doszło w 10 dniu cyklu,więc jak widzisz wszystko jest możliwe!
 
Do góry