reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

reklama
No ja zorientowałam się dopiero po ponad tygodniu, że jestem w ciązy. Miałam takie bolesne kłucia w dole brzucha, które nie przechodziły. Kolejnym objawem był mocno napęczniały i potwornie bolące piersi. Bolące do tego stopnia, że cierpiałam nawet jak zakładałam koszulke nocną. Wtedy już wiedziałam, że to to.:))))
 
Ja tydzień przed miesiączką wiedziałam, że jestem w ciąży, miałam obolałe piersi i nabrzmiałe. Często chodziłam do toalety i na zapach papierosów muliło mnie. Byłam i nadal jestem taka trochę ospała. Zrobiłam test niestety wykazał negatyw i się trochę podłamałam, potem jednak nie dostałam miesiączki i zrobiłam drugi test i jednak dobrze czułam. Więc nie rób za wcześnie testu bo może nie wyjść. Pozdrawiam:-)
 
zdecydowanie obrzmiałe piersi, pobolewający brzuch jak na miesiączkę która nie przychodziła:-) i senność troche póżniej wyostrzony węch i mdłości ....
pozdrawiam :-)
 
U mnie było podobnie. Bolały piersi, czułam dziwne zapachy, ale najśmieszniejsze było to, że byłam strasznie zakręcona np. wyrzuciłam perfumy męża do śmieci, bo myślałam, że są puste (2 butelki stały koło siebie, i ja wzięłam tę pełną, co mu akurat kupiłam, ani razu nie użył :-D:sorry2::-p:shocked2::eek:), albo w szkole zaczęłam pisać jakieś głupoty na tablicy (angielskiego uczę w klasach 1 - 3), że aż mnie dzieci poprawiały, coś w stylu "b" zamiast "p" itp. Takie właśnie roztargnienie pojawiło się już z 5 dni po... :-D:tak:
 
U mnie było podobnie. Bolały piersi, czułam dziwne zapachy, ale najśmieszniejsze było to, że byłam strasznie zakręcona np. wyrzuciłam perfumy męża do śmieci, bo myślałam, że są puste (2 butelki stały koło siebie, i ja wzięłam tę pełną, co mu akurat kupiłam, ani razu nie użył :-D:sorry2::-p:shocked2::eek:), albo w szkole zaczęłam pisać jakieś głupoty na tablicy (angielskiego uczę w klasach 1 - 3), że aż mnie dzieci poprawiały, coś w stylu "b" zamiast "p" itp. Takie właśnie roztargnienie pojawiło się już z 5 dni po... :-D:tak:

Jeśłi chodzi o takie zakręcenie to mam tak całą ciażę. :-D:-D:-D
Niestety sama się łapię na tym, że dziwnie się zachowuję. Czasem nie rozumiem co do mnie ludzie mówią zupełnie jakby mówili w innym języku. Mnie akurat to bawi, ale pewnie niektórych może wkurzać:-D:-D:-D
 
Mi też testy dość długo nie wychodziły. :tak:Czułam od razu że jestem w ciąży, zrobiłam dwa testy jakoś na początku i negatywne były. :-) Głównym objawem były właśnie jak u dziewczyn piersi. Swędziały mnie strasznie! :tak:
 
Ja też byłam zakręcona, kilka dni po zapłodnieniu wystyroiłam się do pracy w dwóch różnych butach :). A tak wogole to toważyszył mi brak objawów, jedynie siusiu często robiłam.
 
reklama
Ja po prostu od samego początku przy pierwszej ciąży miałam jakieś niczym nie wytłumaczone przeczucie że jestem w ciąży, nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć.
 
Do góry