reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Położna do porodu

farmaceutka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
29 Sierpień 2011
Postów
18
Rodzę za miesiąc( w wojewódzkim szpitalu w Bielsku) zna ktoś jakąś położną której można zapłacic aby była przy porodzie cały czas? z góry dziekuje i pozdrawiam serdecznie:)
 
reklama
Rodzę za miesiąc( w wojewódzkim szpitalu w Bielsku) zna ktoś jakąś położną której można zapłacic aby była przy porodzie cały czas? z góry dziekuje i pozdrawiam serdecznie:)


Polecam Wojewódzki! Porónuję warunki ze szpitalem z Wyspiańskiego, i pukam w głowę moim koleżankom, które leżały po 4 osoby na sali, a przed porodem wielokrotnie odsyłane, bo: "jeszcze nie rodzisz" a tak naprawdę to nie ma miejsc.
Ale do rzeczy: byłam pod opieką położnej, która pracuje w Wojewódzkim i polecam Panią Kasię wszystkim rodzącym. Więcej na priv.
 
Ja również mogę Ci podać namiar na fajną położną- Panią Elę. Ona również pracuje w Wojewódzkim. Załatwiła mi salę pojedynczą, z wanną :)
Jeśli chcesz numer to napisz na priv
Pozdrawiam
 
Dziekuje ślicznie dziewczyny za namiary:):):)w tym tygodniu spotykam się z jedną z położnych na terenie szpitala:)przez tel bardzo miła Pani:)juz czuje się juz spokojniej i pewniej:) dam znac jak bedziemy już w trójke:)buziaki dla Was
 
Witajcie dziewczyny
Byłam na spotkaniu z położna:)umówiłyśmy się na terenie szpitala bo chciała mi wszystko pokazać(sale do rodzenia, sale po porodzie itp) Bardzo fajna babka, gaduła straszna;)))Aha..i powiedziała mi szczerze ze w tym szpitalu nie ma znieczulenie zew.o.p ...bo maja tylko 3 anestezjologów na cały szpital i nie ma takiej opcji że do porodu siłami natury dostane takie znieczulenie...hmmm.. dobrze że mi to powiedziała przynajmniej wiem na czym stoje..bo Pani na szkole rodzenia mydliła nam oczy że jest takei znieczulenie możliwe. Jeszcze 2 tyg :) trzymajcie dziewczyny kciuki aby gładko poszło:):)dam znac jak było:))):-)
 
Hej ja rodziłam 5 miesiecy temu w wojewódzkim i chwale sobie - jedyne o co mam żal do położnych to brak pomocy przy przystawieniu dziecka do karmienia - mały płakał 2 dni bo nie potrafi sie prawidłowo przyssac - wiec moja rada - dzwoń na przycisk po położną o każdej porze dnia i nocy i proś o pomoc przy przystawianiu - ja sie wstydziłam i krepowałam i tylko męczyłam siebie i dziecko :))) tez miałam zalatwianą położna przy porodzie - i nie wyobrażam sobie porodu bez jej pomocy - inaczej zlewają ciebie i możesz rodzić 12 godzin :) a tak poszło w 6h :))) jakbyś chciała jakieś rady to chetnie odpowiem co i jak na priv :))) Trzymaj się dzielnie - za brzuch oczywiście :D
 
Dziewczyny a polecacie jakąś położną z wyspiańskiego, ja zamierzam tam rodzić, i wolałbym mieć swoją położną. Będę wdzięczna za jakieś namiary.
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest z opieka poloznej po porodzie? Ja będę miała cc i zastanawiam się czy jest sens opłacać położna. Pozdrawiam
 
Do góry