reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
To ja dorzuce troche optymitzmu :o)
Wlasnie wrucilam od lekarza i mam cudnego malego 7 cm misia(tak go lekarz nazwal)
serduszko wali i lapki machaja
postaram sie zaraz wrzucic fotke mojego misiaka.....jestem przeszczesliwa i teraz moge spokojnie jechac na 4 tygodniowy urlopik do hotelu mama w polsce :o)
trzymam kciuki za kolejne wizyty

gratulacje suse! wierze, ze juz tylko takie dobre wiesci beda do nas docieraly...
 
To ja dorzuce troche optymitzmu :o)
Wlasnie wrucilam od lekarza i mam cudnego malego 7 cm misia(tak go lekarz nazwal)
serduszko wali i lapki machaja
postaram sie zaraz wrzucic fotke mojego misiaka.....jestem przeszczesliwa i teraz moge spokojnie jechac na 4 tygodniowy urlopik do hotelu mama w polsce :o)
trzymam kciuki za kolejne wizyty
Pięknie !!!!!
 
KUrcze ale smutne wiadomosci :-( w jedenj chwili konczy sie wszystko ..
she, tez mam nadzieje ze juz tylko dobre wiesc bede docierały. Musimy byc teraz wszystkie bardzo silne , i wierzyc ze doczekamy nastepnej wizyty i zobaczymy znów bijace serdurka..
suse, troszke tchnełas optymizmu do naszych głowek , a przynajmneij mojej - bedzie dobrze ! musi!..

A ja przed chwilą zdżarłam mentosa:szok: ostatnio jadłam go jako dziecko , tatoo mi zawsze kupował :)
 
suse , to az taki duzy jest ? tak szybko rosna nasze maludy ? moj ma 1,7 cm , a to 8tydzien .. hmmm:nerd: :)
she, a ja tez jem bardzo malo słodkiego , nie mam ochoty , ale na mentosa mnie naszło jak zobaczyłam reklame z pajakiem i od tamtej pory myslałam o nim :-D
mnie bardziej na konkret bierze, miesko , dajcie mi miesko ;)) , choc nie wiem czy dzis cos jeszcze zjem , mam w lodowce pierogi ruskie , mzoe dziubne pare sztuk ;)

A macie przeczucia co do płci ? ja bym bardzo chciała malutkie pochwiątko , ale mam mocne przeczucie ze to siusiak ;-)
 
reklama
Do góry