reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZWYCIĘZCY KONKURSU! Dostaliście kamizelki First BIKE?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

First BIKE Ania

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Wrzesień 2011
Postów
224
Przyślijcie nam zdjęcie Waszej pociechy!

I pamiętajcie, że kamizelkę odblaskową możecie zakładać dziecku także jesienią i zimą na kurtkę!
Nie tylko gdy jeździ na rowerze, ale także na łyżwy czy na stok jeśli szusujecie na nartach!

Czekamy na Wasze zdjęcia :-) :-) :-)

IMG_5505_16.jpgIMG_7091_2_small.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
dostaliśmy:tak: ale na razie nie ma rowerka i .... śniegu, więc sanki też odpadają;-)... może zrobie zdjecie na spacerku, ale dopiero w weekend...
 
Ja wlasnie dzis odebralam kamizelke. Dziekuje :-) ta kamizelka to dowod na to ze jak sie chce to mozna, jest sliczna , te wszystkie misie sprawia ze kazde dziecko chetnie ja zalozy. :-)

Moja Ewa jeszcze jest troche za mala na ta kamizelke ale zobacze co sie da zrobic w sprawie zdjecia ;-)
 
Ja wlasnie dzis odebralam kamizelke. Dziekuje :-) ta kamizelka to dowod na to ze jak sie chce to mozna, jest sliczna , te wszystkie misie sprawia ze kazde dziecko chetnie ja zalozy. :-)

Moja Ewa jeszcze jest troche za mala na ta kamizelke ale zobacze co sie da zrobic w sprawie zdjecia ;-)

Corin, dzięki za odpowiedź. Cieszę się, że podoba Wam się nagroda. Dzieci ją lubią właśnie dzięki tym wesołym akcentom. Poza tym nie zapominajcie, że teraz zimą kamizelkę można założyć też na kurtkę. Wtedy zapas się przyda :-)


Zobacz załącznik 406913 IMG_5486_9.jpg Zobacz załącznik 406915 Zobacz załącznik 406916
 
Ostatnia edycja:
do mnie tez dotarla, dziękuje :) Mierzenie oczywiście się odbyło ( prawie,że z walką o kamizelkę) ale nie przyszlo mi do głowy żeby zrobic zdjęcia. A teraz my jesteśmy u babci, a kamizelka w domu. Jak zdążę to zrobie zdjęcie w poniedzialek i wrzucę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry