reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

cześć dziewczyny,

ale jestem mega zmęczona, oczy mi się kleją a muszę siedzieć z Maksem i go zabawiać :/

krolcia - ja miałam szkarlatynę i u mnie objawem była wysoka gorączka i wysypka na twarzy. Poza tym wokół ust można było dostrzec taką jasną obwódkę, co podobno jest charakterystyczne dla tej choroby.
 
reklama
Ainah nie masz łatwo... życzę jednak miłego wieczorku byś mogła odetchnąć.
Krolcia a jak wyjdzie za 3 tygodnie że to nie była szkarlatyna?:eek: chyba napisałabym skargę na takiego lekarza...
jeny co może uspokoić nastrój rzucania talerzami? już wszamałam 3 cukierki a nadal czuję się zjeżona, wszystko mnie strasznie drażni i dzieciom za to się dostaje...
 
Krolcia ja miałam i u mnie objawem byla wysoka gorączka, ok 40 st., wysypka i malinowoczerwony język....
I raczej mi ta wysypka nie przeszła tak błyskawicznie....Lekarze!!!
 
witam dziewczyny powiedzcie mi co dawałyscie dzieciaka przy bigunce? ja juz podałam wszystko co podawałam w okresie niemowlecym dzis nawet w ruch poszła juz smectra a i tak biegunka jest nadal ;/
 
przyznam sie ze dzis dostał o kilka kostek czekoloday za duzo ale widac to na niego nie działa pewnie zjadł by cała tabliczke a zaraz pufff kupka, probiotyki podaje rano i wieczorem aktualnie acidolac ale u nas to chyba nie wirus tylko kolejne zeby to wlasciwie jedyna oznaka zabkowania jak było przy pierwszym zabku tak jest do teraz tylko ta biegunka jest co zab to bardziej kłopotliwa
 
reklama
hejo
ja tak szybciutko... po weekendzie w skzole jestem w domu juz lepiej ... na szczescie porozmawialam troche z tatą i tez jakoś już naprowadził mnie co i jak i żebym tego nie przekreślała a dzisiaj rozmawiałam o dzidzi i z krzychem drugim i powiedział że chce napewno ale może za rok jak zapomni jak go jasiek wnerwia po nocach mnie tez wnerwia ale na jedno jeszcze sie skusimy raczej :) załuje tylko że najmniejsze ciuszki posprzedawałam na allegro ale tych juz nie oddam :)

ja mam pytanie odnośnie twardych kupek u dziecka moj jasiek non stop robi codziennie takie twarde kupy a dzisiaj to mu się chyba tylek ciut rozerwał bo jak go podcierałam to był taki maz leciutki krewki- chyba ma to po mamusi :confused2: jest w ogole cos by można mu zmiękczyć te kupki ??

ide nadrobic zaleglosci choc nie wiem czy zdolam :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry