reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kolczyki u coreczki - kiedy?

eZOJA

Życie jest pięne :)
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2007
Postów
17 051
Miasto
lubuskie
JAk w tytule... kiedy bedziecie przebijaly uszka??
Jakie macie zdanie na ten temat??
Moze jakas Pani znajaca sie wypowie sie wszelkie ZA i PRZECIW ;-)
Kolezanka moja przebijac bedzie teraz prawie rocznej coreczce... i ja sie teraz tak zastanawiac zaczelam kiedy my? Misiula ma juz swoje kolczyki malenkie, dostala na chrzciny... sa sliczne :tak:
Planuje przebic jak coreczka bedzie miala 3 moze 4 latka... a Wy?
 
reklama
Ja chciałam Emilce jak była malutka, ale bylo mi jej szkoda i dopóki sama nie zechce to dam jej spokój. Tak samo postąpię z Asią, jak będzie chciała to przekłujemy:tak:
Emilka by już chciała, ale boi się że będzie bolało więc nadal czekamy:-)
 
Ostatnia edycja:
Ja przekłułam Dominice jak miała 2,5 roku. Julii chciałabym trochę wcześniej ale M nie chce, bo mwi, że będzie ja bolało. Więc też na razie się wstrzymam do 3,4 lat
 
Nie mam córeczki, ale gdybym miała kiedyś, to na pewno poczekałabym do czasu, aż sama zechce mieć kolczyki. Wtedy ta chwila bólu na własne życzenie :tak:A tak poza tym, to mi się nie podobają takie maluchy z kolczykami...
 
ja też jeszcze poczekam. Nie zastanawiałam się jeszcze nad tym zupełnie, myślę że podobnie jak wy zaczniemy o tym rozmawiać w wieku kilku lat. Ale 6 miesięczny maluch z kolczykami to dla mnie przegięcie.
 
Elena dostala w piate urodziny swoje upragnione kolczyki. Chciala juz rok wczesniej ale sie nie zgodzilam, tutaj normalnie przebijaja dziewczynkom od 6rz, chyba ze sama powie ze chce. Elena byla juz swiadoma bolu i tego, ze mimo wszystko chce. Przekluwanie uszu niemowletom uwazam za straszne - przeciez kolczyki trzeba przekrecac, uszy przemywac, a co jak wda sie zapalenie, albo bedzie bolalo. :no:
 
ja poczekam, aż Ninka sama zechce - wtedy ją uświadomię z czym to się wiąże i tyle; będzie se przekłuwać co zechce:-p z Leosiem zrobię tak samo:rofl2::-p
:tak: :-D Brzmi to zabawnie, ale mam takie same zdanie na ten temat. Gdybym miała córkę, poczekałabym, aż zechce. Edi też będzie mógł sobie przekłuwać, co będzie chciał, ale sama nie będę z niczym wyskakiwać. Za to na tatuaż, gdyby chciał, będzie musiał dłużej poczekać, bo to poważniejsza decyzja ;-) :-)
 
reklama
dzieki za odp, juz myslalam ze jestem nie normalna ze za pozno chce przekluwac uszka ;) wlasnie sobie myslalam ze 3 lub 4 latka to juz odpowiedni wiek ze sama powie czy chce czy nie ;-)
 
Do góry