reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hej hej
mialam pytac a zawsze zapominam...
Future jak Ty prowadzisz zajecia z anglika? Z ciekawosci pytam, bo moj Fruciu nigdy nie pamieta co bylo... jakos albo nie pojety jest, albo nie uwaza u Ciebie na zajeciach...
 
reklama
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jola usciski dla Gabriela aaaaaaaaaaaaaaaaa


oj Larvunia Larvunia ;) już mnie kiedyś o to pytałaś... już ci pisałam.
Ale prawda jest taka, ze Marcel woli biegac z Radkiem haha, ostatnio ich skrzyczałam.

wczoraj mieliśmy zabawe w kule śniegowe z gazet, aha ale to rytmika.

na angielskim no tak jak pisałam. jesli wprowadzam jakies zagadnienie, święta, czy liczby, to najpierw trochę po polsku a potem ważne słowka po angielsku i zawsze do tego rysunek, albo jakas wyliczanka, albo łamigłówka. żeby było dla rodziców, co by widzeli co robię.

na początku było jak się nazywam, jak się czuję,
bylo bardzo duzo o kolorach, bo wprowadzenie, poniej kolory tęczy, pozniej zabawy na dywanie, kolory ubran które dzieci mialy na sobie, wiec to powienien wiedziec (chociaż go też duzo nie ma, wiec moze wiedziec mniej).
piosenki "whats Your name", What`s your telephone number",
czekaj mam gdzies spis tego co robilam w pierwszym polroczu... chwila......


edit:


1. Hello, My name is....-przedstawienie się, powitanie
2. Colours – 5 podstawowych kolorów
3. What’s Your Name? - piosenka
4. Rainbow- kolory tęczy (rozrzeszenie poznanych kolorów)
5. A poem about colours – kolorowanie odpowiednich części rysunku jak wskazuje wiersz.
6. Balloons – dopasowywanie kolorów baloników
7. Butterfly – utrwalenie kolorów

  1. Dinosaur Moods – happy, sad, angry, bouncy.
  2. Numbers – liczby od 1 do 10. – wyliczanka
  3. My telephone number - piosenka
  4. Santa Claus – Święty Mikołaj - kolorowanka
  5. Christmas time – święta - wierszyk
  6. Chrismas Tree – choinka – kolorowanka
  7. Grandmother and grandfather – kolorowanka
  8. My grandmother - rymowanka


tam ppowinny byc numery po kolei. tylko tak wspoczylo. drugi semestr podsumuje jak skoncze, bo to dyrka dołącza do akt przedszkola.


a na rytmice ostatnio duzo z chustą klanzy bo dzieciaki uwielbiają.



no dobra, teraz co u mnie. mm straszną zgagę. az boli w mostku, dopiero jak cos zjem to mi przechodzi.


aha i wdzię, ze ladnie się robi ;) zaraz chyba buchniemy jakiś spacerek przed pracą ;)
 
Ostatnia edycja:
Yolanta ogromne gratulacje:))))))
Ja jednak wracam jutro, mój wczoraj z bratem swoim zaszalał i dziś kac, zresztą teściowa namawiała byśmy do środy zostali...no nic przeboleję jeszcze te nockę i do domku jutro ruszamy WRESZCIE:))
Przepraszam że tak na szybko ale nie wypada w gościach przy lapku siedzieć...nadrobię jak w domu będę
pozdrawiam z Mogilna;)
 
miłego dzionka dziewczynki;
postanowiłam wyluzowac i wykorzystac maksymalnie czas, którego tak czy siak ubywa- także będę się lenic, leniwic itd. /no może poza paroma rzeczami, które muszę zrobic w pokoju dzieckowym;-)/; wróżką nie jestem-terminu nie przewidzę, no chyba, że któraś z Was Czarownic ma takie zapędy- to bardzo chętnie skorzystam ze szklanej kuli:-D

aniolek-86 - wystaw rzeczy, pewnie pójdą; ja sama sporo tak kupiłam, chociaż jak urodzę wielkoluda, to niestety sporo ciuszków (i to takich ładnych!:dry:) niestety się nie przyda..

Melduje, ze zyje. Nie napisalam tu, bo do zadnej numeru nie mam :-( Ale zyje i oza tym, ze cala obolala, to mi dobrze. Szczescie przyszlo na swiat pod nozem dr Sroki (ktory mnie na swiat wycigal 25 lat temu) o 5 rano. Ide spac.

jak to dobrze usłyszec, że Ci dobrze:tak: naprawdę!;-)
odpoczywaj i ciesz się Maluchem..
 
Witam :-):-)
wpadlam poczytac co u was...
my wczoraj odebralismy plytke w sumie jest 240 zdjec z mszy ladnie napstrykal hehe :tak:
Dzis chce jechac do miasta z hania jakies spodnie musze jej kupic i odtazu do rossmana chce wydrukowac jakies 50 i zrobic jej album taki normalny :tak:
A tak to wsio ok obiad prawie zrobiony dzis ryz z warzywami :tak:

Yolanta jeszcze raz gratuluje,spory synus :-):-) teraz wracajcie szybko do domku :-)
Megi a bycz sie jeszcze u rodzinki :-)..
Marzenka jak tam dzis lepiej ??...przerabane mamy z ta @ :tak:
Aniolek napewno cos sie sprzeda a zawsze pare groszy wpadnie :tak:

Uciekam zycze milego dnia :happy2:
 
O ja podła zła niedobra, ano nie poczekałam :rofl2:
Ale wiecie co? Patrzę na tą mordeczke malutką kochaną i wcale nie mam wyrzutów :-D
Jesteśmy najszczęśliwszymy ludźmi świata tuląc to cudo :-) Nasz stworek kochany:
532989_128037123997910_100003748691030_119785_357073745_n.jpg
 
O ja podła zła niedobra, ano nie poczekałam :rofl2:
Ale wiecie co? Patrzę na tą mordeczke malutką kochaną i wcale nie mam wyrzutów :-D
Jesteśmy najszczęśliwszymy ludźmi świata tuląc to cudo :-) Nasz stworek kochany:
Zobacz załącznik 462981


O Boziuuuuuuu jaki slodasny:tak::tak::tak: nie wyglada jakby sie wczoraj urodzil :)gratuluje jeszcze raz:)
a jak Ty sie czujesz?
 
reklama
Do góry