reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
dziewczyny wiecie co jakoś tak dziwnie czuje że się udało nie wiem czemu i mam ochotę wyciągnąć ubranka po mojej córeczce i pooglądać , ostatni jak nam się udało też tak miałam

kurcze nie chce sobie wkręcać
 
Agacynda, czytałam o tej paście z róży, pisałaś wczoraj o kilogramie mniej:) Kuszące. A powiedz zamawiałaś w jakimś sprawdzonym miejscu? I powiedz jeszcze jak zapach i smak tego specyfiku bo ja straszliwie ale to straszliwie nienawidzę różanych zapachów
Agnieszka poczekaj jeszcze parę dni zanim zaczniesz się nakręcać bo w razie czego będzie później bardziej bolało. Wiem że to się tak łatwo mówi :)

Wczoraj mój tata zauważył, że łóżeczka dla dzieci oglądam... pewnie sobie pomyślał, że żałosna jestem...
 
Myniu ta pasta smakuje bardzo różami i pachnie też. ma konsystencję gęstego miodu. Zamawiałam na stronie Fohow. Dzisiaj jak patrzę w lustro to chyba też już więcej widzę w dół :D jeszcze czekam na ten drugi specyfik Perłę Księżniczki, bo z tego co czytałam i słyszałam od ciotki, to jest rewelacyjna. I leczy nadżerkę... tylko trochę drogie, no ale czego się nie robi...
I to, że oglądasz łóżeczka to wcale nie jest żałosne.
 
Agacynda ale da się tą pastę zażyć jak lekarstwo? Zamknąć oczy i połknąć :) a bierzesz łyżeczkę czy łyżkę? I ile razy dziennie?
A łóżeczko, może normalnie nie żałosne ale wiem, że dla mojego taty to żałosne, on w ogóle jest czasem bardzo fajny ale pod pewnymi względami jest strasznie zasadniczy... i jak minę czasem zrobi to nawet nic mówić nie musi... normalnie bazyliszek
 
Mynia tyle pytań zadajesz, że muszę wracać patrzeć na posta Twojego, żeby odpowiadać hahahaha :-) raczej się nie da tego zażyć jak lekarstwo, bo wyobraź sobie, że miód tak jesz. :-) Ja jem dwa razy dziennie. pół godziny przed śniadaniem łyżeczkę i przed snem łyżeczkę.
A to Twój tata nie chce wnuków czy o co kaman?
 
Chce wnuki ale on uważa, że to żałosne oglądać łóżeczka nawet nie będąc w ciąży... wg niego mam teraz ważniejsze rzeczy na głowie itp... a tracę czas na jakieś durne oglądanie czegoś co mi niepotrzebne... No on czasem jest dziwny, taki bardzo rzeczowy, zbyt logiczny, można by powiedzieć
Perły księżniczki też obejrzałam, ciekawe... ale drogie:) Może na urodziny sobie kupię jak do tego czasu nic się nie zmieni w moim życiu (czyli jeśli nie nabędę uprawnień do szukania łóżeczka:-D) A ta róża mnie kusi... nęci... jeszcze ten smak i zapach troszkę hamuje moje zapędy ale coraz słabiej :)
 
agnieszka116 oby ! zycze ci z całego serca by Twoje przeczucia sie sprawdziły. Ale lepiej postarac sie nie nakrecac,co pewnie nie jest wykonalne;)
Ja ostatnio byłam pewna,ze sie udało. wszystkiego objawy przemawiały za sukcesem.Wkreciłam sie na całego. Potem sie musiałam pozbierac w sobie:/

dzisiaj to nie nadaje sie by wyjsc do ludzi. zmeczona juz jestem tymi staraniami. doła mam, ze sie nie udaje:( Wszędzie wokół widze kobiety w ciązy i małe dzieci....
 
reklama
A ciotka mi mówiła, że po tych perłach jest taka ochota na seks, że szok. To ja chyba z łóżka nie wyjdę hahahahahaha teraz już czasem jak nimfomanka jestem a co dopiero po tych specyfikach będzie... Uuuuf bój się A!!

Ty ściągaj Mynia swojego S żebyś mogła nabyć uprawnienia :-)
 
Do góry