reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
wózek Tako. i teraz mi moja droga Pesca opisz czy łatwo odpiąć gondolę i wytargać na 3piętro?. Czy dałabym radę z zakupami w jednej i gondola w drugiej?
Ważna jest dla mnie łatwość montażu i demontażu gondoli z dzieckiem w środku
 
Mino droga ;-)Montaż banalny ale waga ogromna. Mi to nie przeszkadzało bo nie mieszkam sama, w dodatku w domku. Jeśli szukasz lekkiego wózka i to takiego by jeszcze z zakupami było łatwo to musisz się rozejrzeć za czymś innym.
 
Wózek fajny:-)
Co do ściągania glutków to troszkę mnie to "wysysanie" fridą obrzydza chociaż wiem, że przecież nic sama przy okazji nie wciągnę:-D No ale specjalnie wielkiej alternatywy nie ma. Myślałam o tym urządzeniu co się do odkurzacza podłącza ale mój mąż nie był za wiec stanęło na fridzie.
 
Vibeke a może mąż będzie odciągał glutki? Ja próbowałam swojego przekonać by on się tym zajmował ale mogę sobie tylko pomarzyć. :crazy:
 
ja jako ponad 4 letnia posiadaczka Fridy stwierdzam ze nie ma w tym nic obrzydliwego. Juz dla mnie gorsze wycieranie tylka po rzadkiej kupie :eek:
Poza tym u nas glownie R to robil bo jednak potrzeba do tego mocnego ciagu a ja jakos tak mocno nie moglam zassac jak on.
Ale jak bylam sama to tez to robilam

naprawde to nic obrzydliwego, zreszta to nasze dzieci przeciez

co do tych do odkurzacza to dla mnie juz wlaczenie go przy chorym dziecku i jeszcze ciagniecie gila wydaje sie mocno nieetyczne :crazy:
 
reklama
Dostałam dzisiaj od mamy paczkę ekologicznych pieluszek jednorazowych i chusteczek. Jako, że jak mała będzie ciut większa planuję się przerzucić na pieluchy wielorazowe to chętnie bym takich jednorazówek na początku używała, tylko cena... Nie wiecie może czy można gdzieś je kupić (niekoniecznie tej firmy) w większej ilości po rozsądniejszej cenie?
 
Do góry