reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Krolcia Kamizelka obciążeniowa - obciążona - terapeutyczna - sensoryczna - ciężka o takie cudo musze kupić.


As a czemu dlugo nie daliscie rady. az tak ona wyczerpuje dziecia?? ja sie pierwszy raz spotkalam z takim cudem. F ponoć spokojniejszy w niej był, wykonywał polecenia bez powtarzania co ma robić, skupiony bardziej. no ale sie nie dziwie ze skakac nie dał rady jak tyle na plecach wisi :D

Amaliee 10 kg?? dasz rade :) ja zimą-wiosną zrzucilam 11 kg :) ponoć teraz znowu schudlam ;/ ja tego nie widze.. waga pokazuje tyle samo co od lata.

Atfk pierwszy raz slysze o takim "zespole". Jak sie to objawia?? ze ma duzo takich niekontrolowanych tikow??


A z tym masazem. F mial w osrodku codziennie pół godziny. i taki wyluziwany wychodził ze az mu zazdroscilam. Musze sama sie przybrac zeby go masowac, ale w domu zawsze czasu brak ;/
a kanapka mnie rozwaliła :)
 
reklama
Fanta dzięki! Ale w Bydzi nie ma ogłoszeń.
No tylko popatrzcie! Jak można nie kochać!
szczurki dumbo
piękny
Też chcę takiego,ale wtedy będę musiała zamieszkać z psem pod schodami :-D:-D:-D:-D

Krolcia Kamizelka obciążeniowa - obciążona - terapeutyczna - sensoryczna - ciężka o takie cudo musze kupić.


As a czemu dlugo nie daliscie rady. az tak ona wyczerpuje dziecia?? ja sie pierwszy raz spotkalam z takim cudem. F ponoć spokojniejszy w niej był, wykonywał polecenia bez powtarzania co ma robić, skupiony bardziej. no ale sie nie dziwie ze skakac nie dał rady jak tyle na plecach wisi :D

Amaliee 10 kg?? dasz rade :) ja zimą-wiosną zrzucilam 11 kg :) ponoć teraz znowu schudlam ;/ ja tego nie widze.. waga pokazuje tyle samo co od lata.

Atfk pierwszy raz slysze o takim "zespole". Jak sie to objawia?? ze ma duzo takich niekontrolowanych tikow??


A z tym masazem. F mial w osrodku codziennie pół godziny. i taki wyluziwany wychodził ze az mu zazdroscilam. Musze sama sie przybrac zeby go masowac, ale w domu zawsze czasu brak ;/
a kanapka mnie rozwaliła :)
Kubuś miał mega ciężką bo ważyła 8 kg.Przy jego zanikowym napięciu mięśniowym to strasznie się meczył i płakał nieraz na sam jej widok.po prostu dałam sobie spokój.Radzimy sobie inaczej i też jest dobrze.

A jaki masaż robiliście przez pół godziny?
Wilbargera??:szok::szok:
 
hej heloł...

A ja mam chlopa w domu,,wczoraj nie wyjechal,,jedzie w srode wieczorkiem..
Takze dlatego mnie mniej dizubeczki:)

AAAAAAAAAA dzisiaj mam newsa..dostane dalej umowe......hurraaa.....
ancia as ale zwierzynce:))
aguska zdrowia...

Ja dziergam moj komin na drutach.....
 
Fanta dzięki! Ale w Bydzi nie ma ogłoszeń.
No tylko popatrzcie! Jak można nie kochać!
szczurki dumbo

heh... tak to już jest jak się poszukuje :-(. Mam nadzieję, że w końcu natrafisz na ukochanego szczuraska :tak:. Śliczne są te dumbo :-). Normalnie ckni mi się za moim pierwszym Edkiem :cool:. Może kiedyś sobie pozwolę na kolejne ;-).
As, ojej nie fajnie :-p szczurek dał by rade, gorzej jak będzie Was pod schodami troje, oj ciaśniutko to widzę :-D:-D;-).
Aguska, zdrowiej szybko :-).
Koraliczku, wiemy i rozumiemy :tak:. F zjadłaś babo :-p. Gratulacje! Oby w pensji normalnie to wyglądało. Bardzo się cieszę :tak:. PW Ci wysłałam.
 
hej heloł...

A ja mam chlopa w domu,,wczoraj nie wyjechal,,jedzie w srode wieczorkiem..
Takze dlatego mnie mniej dizubeczki:)

AAAAAAAAAA dzisiaj mam newsa..dostane dalej umowe......hurraaa.....
ancia as ale zwierzynce:))
aguska zdrowia...

Ja dziergam moj komin na drutach.....
Czekam na tek komin by go ujrzeć ;-):-):-)

heh... tak to już jest jak się poszukuje :-(. Mam nadzieję, że w końcu natrafisz na ukochanego szczuraska :tak:. Śliczne są te dumbo :-). Normalnie ckni mi się za moim pierwszym Edkiem :cool:. Może kiedyś sobie pozwolę na kolejne ;-).
As, ojej nie fajnie :-p szczurek dał by rade, gorzej jak będzie Was pod schodami troje, oj ciaśniutko to widzę :-D:-D;-).
Aguska, zdrowiej szybko :-).
Koraliczku, wiemy i rozumiemy :tak:. F zjadłaś babo :-p. Gratulacje! Oby w pensji normalnie to wyglądało. Bardzo się cieszę :tak:. PW Ci wysłałam.
Pod schodami się zmieścimy ,bo Dukat nie lubi tego typu zwierzątek i było by jak na kreskówkach .Jeden wielki tuman kurzu ,tyle ,że życie w realu ma się jedno ,a na kreskówce wiadomo..:-D:-D:-D
A moja dama śpi od 11 na tarasie i nie ma zamiaru chyba się obudzić .
Ja siedzę sobie z Wami i coś tam szydełkuję w międzyczasie.;-)
 
As, śmiesznie by to wyglądało w wersji kreskówkowej tym bardziej, że psinkę masz dużą, a szczuras jest malutki :-D:-D. Jak jej dobrze to niech śpi, pewnie obudzi się strasznie głodna ;-). Dla maleńkiej coś szydełkujesz? Jak napisałaś, że coś tam robisz z robótek, to pomyślałam o jakimś obrazie z krzyżyków :-).
Dopiję kawkę i będę uciekała, młody smacznie sobie śpi, potem obiad i do dziadków go podrzucę. Będę mogła spokojnie pojechać zobaczyć za dywanem do niego do pokoju :-).
 
fancia bom glodna wiec F wciagnełam :-D....no wlasnie nie wiem jakz wyplata i wogole jaka i co?? echh pewnie sie dowiem zaniedlugo...

as okkk pokaze moje wypociny...heee
 
reklama
fanta ,ale ja na podwórku to mam owczarka Belgijskiego ;-),a te 2 kudłacze to ze mną w domu siedzą .:-D:-D
Tak dla małej szydełkuję jak to ostatnio w moim zwyczaju.
Niech mała się budzi ,bo pada i muszę po małego do szkoły autem podjechać ...:sorry::sorry:
 
Do góry