reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
czesc dziewczynki:)

CZytam od dawna ale weny niemam na pisanie;/;/

Perfecta
bardzo sie ciesze ze wszytsko z dzidzia w porzadku:) oby tak dalej:)

Dziewczyny dzieciaczki super:) a te dziewczynek dlugie wlosy...ehhh zazdroszcze wam;p bo my nadal malo mamy na glowie;p

Agast i Madzia
ja rowniez z Amelia mam problem w kolanach ma X i stopy strasznie koslawi...wy bylyscie u ortopedy ale my nie;/ i sie zastanawiam czy sie nie przejsc...AMelia rowniez nosi buciki Daniela teraz ma 25roz. ma w przedszkolu je wiec jakies 5 godz. latem wiadomo cieplo troche bosko,troszke inne buciki i pozniej widzialam jak strasznie znow zaczela koslawic,mi doktor mowila ze moze to byc od wagi te koslawienie;/

Gosiargo czekamy na najmniejszego potomka
 
Dziewczyny dzieciaczki super:) a te dziewczynek dlugie wlosy...ehhh zazdroszcze wam;p bo my nadal malo mamy na glowie;p

Haha... to jedziemy na tym samym wózku, króciutki, sterczące na wszystkie strony, ni to uczesać ni obciąć, nadal czekam z nadzieją że coś urośnie.

Z tymi kolankami i stopami to mnie zadziwyłyście, muszę jutro spojrzeć dokładnie. Chociaż lekarz nic na bilansie nie mówił, za to wysłał nas do kardiologa, bo jakieś szmery nad sercem wynalazła. Na szczęście wszystko OK. Czy tylko nam Ci lekarze co chwilę coś wymyślają?

Pogoda faktycznie do niczego. Pozdrowionka i buziaczki dla wszystkich brzuchatek i zafasolkowanych:)
 
julia ja też myślę, że to wszystko przez te letnie szaleństwa na boso, w klapkach itp. Muszę kupić nowe daniele może jej się to cofnie jakoś. Co do wagi to moja zawsze między 50 a 75 centylem więc nie jest jakaś bardzo ciężka, ale na pewno nie jest chudziutka jak szczypiorek. W przyszłym tygodniu szukam ortopedy bo denerwuję się że tak jej zostanie:(
 
zdec ja myślę, że jak się patrzy lekarzom na ręce to zaczynają przeginać w drugą stronę w obawie że coś przeoczą i wymyślają różne rzeczy:) My też kiedyś mieliśmy jakieś szmery nad sercem, zrobili ekg i kardiolog na Wrońskiego powiedziała, że jest ok - na szczęście.Generalnie póki co z lekarzy to nam został ortopeda, bo do alergologa to się nie wybieram...ostatnia próba wprowadzenia super mikroskopijnej ilości mleka krowiego zakończyła się fiaskiem więc alergolog nie powie mi nic nowego czego bym nie wiedziała.
 
hej,
a u mnie kolejna nie przespana noc. Próbujemy Natana nauczyć by spał sam w swoim pokoju, do tej pory spał z nami w sypialni.Narazie jest ciężko.Zasypia w sypialni, potem go przenosimy do jego pokoju i tak budzi się ok 2 w nocy i z powrotem do sypialni idzie. Ja narazie śpię (o ile to można nazwać spaniem) u niego w pokoju. Zrobiłam sobie legowisko na podłodze, strasznie niewygodne.
Mam nadzieję że szybko przywyknie do spania u siebie i bedę mogła spokojnie przespać nockę.
 
reklama
Do góry