reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

myje na siłę, ale czasami... tak macha głową że nie mogę sobie z nim poradzić, krzyku tyle... ktoś mi tam mówił że nic na siłe bo się dziecko zrazi... :zawstydzona/y:

Kasiek ja mialam taki sam problem, lecz przyszedl moment w ktorym zobaczylam strasznie zolte zęby dziecka:( do tamtej pory nie bylo nic na sile,lecz po tym co zobaczylam zaczelam robic na sile, i szczerze buntowala sie pare dni,a teraz sama juz probuje i myje sobie zabki:) i problem znikl...Musisz cos zrobic w tym kierunku:) sprobuj, szkoda cierpienia pozniej dziecka, slyszlalam ze pruchnica przezucic sie moze na stale wiec szkoda by bylo...

Kasiulka no my tez mamy smoczka ale tylko na noc, w sumie w nocy wypluwa...dalam sobie czas do konca roku.
 
reklama
odnośnie mycia ząbków to mój Łukasz tez jest przeciwnikiem ale jakoś staram się go zabawić, powygłupiać się i myję mu te zęby choć i tak ma brzydkie, takie szarawe ale chyba ma taką kość bo jak mu zaczęły wychodzić to już takie były. U mnie jest problem taki, że pije mleko z keikiem w nocy, budzi się z płaczem i woła mleko. Tak chyba od mojego pójścia do szpitala.

straszna pogoda. Ogrzałam się troszkę w kuchni robiąc obiad, teraz piję herbatkę z sokiem malinowym mojej mamy. Coś mnie znowu gardło zaczyna pobolewać.
Byłam z Łukaszkiem u lekarza wczoraj, ma zapalenie spojówek. Tez coś pokasłuje,mam nadzieję, ze nie będzie chory.

agast wy ze smoczkiem, mój pije jeszcze z butli mleki i z pampersem, żaden wstyd jak się komuś nie podoba to jego problem.
 
Zyrraffko u nas tez jest problem Mela nad ranem budzi sie i wola mleko,i tak dobrze bo do niedawna na kolacje bylo mleko a teraz normalny posilek je:) kazde dziecko ma swoj czas, jedno szybciej przychodzi, drugie pozniej...
 
Dzięki dziewczyny, mam nadzieję że mnie po kilku godzinach puszczą do domu :szok:

Kasiek Lila też miała straszny bunt przy myciu zębów, nam pomogła zmiana pasty na truskawkową, jakoś ten smak przypadł jej do gustu, chociaż czasami jeszcze się boczy to w zasadzie codziennie jej szczotkuje..a jakiej pasty używacie? Lila strasznie nienawidziła Elmexa

Emalia to może jednak razem zafasolkujemy w przyszłości &&&&&&

zyraffka u nas pobudki na mleko też się zdarzają zazwyczaj jednak koło 6 rano i pózniej śpi do 7.30-8, wieczorem do kanapki też obowiązkowo butla...:baffled:
 
koriander- ja właśnie elmexa używam, a Łukasz poprostu nie chce myć bo nie chce i już uparciuch jeden.


nie chce mi się przerabiać żeby wrzucić na zamknięte więc tu kilka zdjęć Łukaszka ze żłobka:

żłobek 1.jpgżłobek 2.jpgżłobek 3.jpgżłobek 5.jpgżłobek 6.jpgżłobek 7.jpg
 
Ostatnia edycja:
Oj... my nadal w pampersie i z butli pije kaszkę nawet 4-5 razy dziennie!!!!!!!! ale jak by nie to to by nic nie jadł... od tego się też psują ząbki wiem... ale nie potrafię mu odmówić... mąż twierdzi że nauczy go jeść normalnie jak ja pójdę do pracy... ciekawe... łatwo się mówi....
 
Oj... my nadal w pampersie i z butli pije kaszkę nawet 4-5 razy dziennie!!!!!!!! ale jak by nie to to by nic nie jadł... od tego się też psują ząbki wiem... ale nie potrafię mu odmówić... mąż twierdzi że nauczy go jeść normalnie jak ja pójdę do pracy... ciekawe... łatwo się mówi....

mój też tak mówił i rzeczywiście oduczył Lile smoczka i pampersa :-p

zyraffka super zdjęcia chyba fajnie mu w tym żłobku :)

agast śliczne włosy ma Jagoda ty chyba pisałas że Hani też szybko rosły i jej nie podcinałaś przez pierwszych kilka lat? Mam nadzieję że wizytę jakoś zniesie..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry