reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lokówka.

Belinea

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
1 Luty 2012
Postów
141
Witam ;)



Jak nazwa tematu wskazuje, chciałabym zapytać Was drogie Panie o to czy używanie i jakiej lokówki ? Możecie coś polecić?


Konkretniej chodzi mi o coś w tym stylu :

lokowka-philips-hp-4684.jpg
Mam włosy do ramion więc chciałabym, żeby loki nie były zbyt duże, czyli średnica również.

Coś polecacie?


Pozdrawiam!
 
reklama
Witam ;)



Jak nazwa tematu wskazuje, chciałabym zapytać Was drogie Panie o to czy używanie i jakiej lokówki ? Możecie coś polecić?


Konkretniej chodzi mi o coś w tym stylu :

Zobacz załącznik 524545
Mam włosy do ramion więc chciałabym, żeby loki nie były zbyt duże, czyli średnica również.

Coś polecacie?


Pozdrawiam!


Ja mam taką i ją bardzo polecam.Loczki są super Lokówka wielofunkcyjna Philips HP4698/22 13-elem. (2863874031) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Nie słyszałam nigdy o kręceniu włosów prostownicą i jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić, ale podziwiam tych, którym się to udaje :). Ja umiem nią tylko prostować ;)
 
Jakie są najlepsze lokówki? Po prostu te, które Tobie najbardziej będą odpowiadały. Skoro podałaś już jeden przykład, to potraktuję go jak pewną wskazówkę. Moim zdaniem teraz wystarczy poszukać podobnego urządzenia tylko lepiej doposażonego, czyli nowszego. Przez porównanie na pewno wybrać będzie najłatwiej, bo już wiesz, co Ci się podobało, a co nie.
 
A ja najbardziej lubię tradycyjne wałki, nie niszą włosów, wszystkie loki są równe (równie dobrze skręcone), i nie muszę kłaść lakieru, aby "zachować" fryzurę na dłużej
 
reklama
Do góry