reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

osinka :szok: :szok: niezły relaks..
musiałaś być chyba nieźle zmeczona:confused:
moze Ty lepiej przejdź sie do gina tak dla swietego spokoju
 
reklama
Ło matko,Osinka, niezly numer z ta wanna!!!Mnie tez sie pare razy zdarzylo ze przysnelam sobie w wannie,ale ze na 2 godziny to jeszcze niegdy :laugh2:
A ja dzis znowy na rozmowe o prace bylam- we wtorek sie dowiem kiedy zaczynam(pewnie w grudniu jak nie jeszcze pod koniec listopada) w szpitali Bielanskim na bloku operacyjnym(brrrrrr,choc jakies 5 lat temu to bylo moje marzenie).Nie wiem czy mi wystarczy sil,nerwow...jak pomysle ze 12 godzin Majka bedzie z dziadkiem,pewnie sobie poradzi,bo widze na codzien ze sobie daje rade,ale wiecie jak to jest :zawstydzona/y:
 
Benita - ja zaczynam od wtorku - mam 6 dniówek i 2 noce do końca miesiąca - mały bedzie trochę z moją mamą a trochę z dziadkiem (tatą Piotrka); damy radę :) ; będziesz jako instrumentariuszka czy anestezjologiczna?
 
Iwosz,jako instrumentariuszka.Wlasnie nocne dyzury mnie najbardziej martwia,ale zobaczymy.A ty gdzie pracujesz ze tez na zmiany????????

Kaska,a nie ma co podziwiac,praca jak praca,nawet fajnie,kiedys bardzo chcialam i przez jakis czas bylam na sali operacyjnej.Najgorsi sa chirudzy,bo czasami nie da sie wytrzymac z ich glupotami,a slownik chirurga to nie na kazde ucho :dry:
 
reklama
pielęgniarskiej Benita, pielęgniarskiej ... :)
A ten blok jest przypisany do jakiegoś oddziału czy taki ogólny?
 
Do góry