reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

No wiem, wiem... :) :) :) Zobaczymy, muszę jeszcze pomyśleć, jeśli będę mieć jutro faktycznie ochotę na zabawe to tak zrobimy. Tak dawno się nie bawiła, nie wiem czy jeszcze potrafię...
 
reklama
Kurcze zazdroszcze Wam ,ze mozecie gdzies sie wyrwac.
U mnie nie ma szans, jestesmy sami a w ogole to jeszcze bym cyca musiala zostawic.

W ogole to dzisiaj jestem zajechana jak kon po westernie a przeciez byla piekna pogoda (+30 celsjusza- naprawde) i bylysmy dwa razy na zewnetrznym , ale mam dosc . :sick: :sick: :sick:
Poza tym w parku uslyszalam na pocieszenie jak to pani musiala wychowywac 4 dzieci + prac w rzece i parzyc pieluchy w parniku no i gospodarka i mam mieszane uczucia, jak one to robily kiedys, a moze ja juz stara jestem .:baffled: :confused:
 
Moje dotychczasowe "wyjście" bez maluszka to zakupy. Odstawił cioci niezły koncert, nie chciał jeść, spać... ale ciocia zaprawiona w boju (ma trzech synów) poradziła sobie z gagatkiem :-)
 
I jak, Catherinka, jak było na imprezie? Na którą opcję sie zdecydowałaś? Bo jak bawiłam się super, uśmiałam się do łez, a rano moi panowie grzecznie dali mi odespać:)
 
moja Agata została dziś z nową nianią, ale się denerwuję!!!!! a nie chcę non stop dzwonić i pytać co robią, bo obudzę małą no i niania może być skrępowana... sama nie wiem :confused:
 
osinka trzymam kciuki aby nowa opiekunka okazała się tą której szukasz:tak: i aby Agatka się z nią zaprzyjaźniła.
A z tym dzwonieniem to też mam problem bo zawsze jak tylko łapie za słuchawkę to albo go obudzę albo nie daję mu zasnąć. Wiem że się denerwujesz ale może zaczekaj, jeśli opiekunka bedzie miała jakiś problem to napewno sama do Ciebie zadzwoni.
 
reklama
No nie byłam, w ostatnim momencie humor mi padł :( Chwilkę przed wyjściem i odwiezieniem Filipa do mamy zaczął bardzo płakać i od razu wyobraziłam sobie, że obudzi się w nocy i będize tak płakał, mama będzie musiała się z nim męczyć, nie wiem czy uda jej się go uspokoić, i w ogóle humor mi siadł i nie poszłam za to złapałam mega doła :(
Poza tym głupio mi się i przykro zrobiło, że przyjaciółkę zawiodłam troszkę :(
Eehh, teraz troszkę lepiej, bo Marcin mi humor poprawił, ale generalnie jest mi źle, jestem strasznie zmęczona tym wszystkim, mam za dużo na głowie, nie mam kompletnie chwili dla siebie, nie mówiąc o tym, że nie mam kiedy się pouczyć :( Nie wiem czy dobrze zrobiłam z tymi studiami teraz :( To takie dziwne, bo jestem szczęśliwa z Marcinem i Filipem, ale mimo to jest mi źle.
Może teraz będzie lepiej, bo dwa tygodnie na rano przede mną - będę się wysypiać lepiej, może to pomoże. Bo jak mam na popołudnie, to mój dzień zaczyna się o 6-7 a kończy o 2 w nocy :(
I teraz to w ogóle głupio mi w stosunku do przyjaciółki :( Buuu :(
 
Do góry