reklama

Przeziębiony Maluch - rady jak mu pomóc

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez ivka76, 31 Sierpień 2006.

1. ivka76

ivka76 Fanka BB :)

Zaczyna się sezon katarów, kaszli i chrypek - przeziębienia będą pewnie na porządku dziennym. Może macie sprawdzone sposoby jak z tym walczyć?

2. magdalenaB

magdalenaB marcowa mama 06'

dobra jest herbatka na przeziebienie z hippa (chyba) rozrzedza katarek przez co lepiej sie sciaga i latwiej maluszkowi oddychac

czytalam tez ostatnio ze jak maluszek ma tylko katar to mozna a nawet powinno sie z nim wychodzic na dwor.( jesli ma zaczerwienione gardlo, kaszel lub goraczke to zabronione!) jest malemu latwiej oddychac na dworze

3. reklama
  4. ivka76

U nas na chrypkę i niewielki kaszel błyskawicznie pomaga syrop Mucosolvan - daję 2x dziennie po 1ml (pierwszy raz ok.8 rano, drugi ok.17).

5. felqua

felqua Fanka BB :)

Jas-obecnie chory-dostaje wapno-sanosvit i 2x po 5 kropli dziennie witaminy C, oprocz tego do noska nasivin-bo ma okropny katar,a do rozrzedzenia wydzieliny sterimar( roztwor wody morskiej), poje go tez sokiem z malin wlasnej produkcji-moze w kocu mu to przejdzie

6. lolcia81

lolcia81 Podwójna szczęśliwa mama!

felqua, dużo zdrówka dla Jasia

7. agawa1

agawa1 Marcowa mama '06 Mamy lutowe'08

Dziewczyny jeśli chodzi o gorączkę to najlepszy sok agrestowy znacznie leposzy od malinoweg. tylko niewiem od kiedy dzidziolom można agrest podawać.

8. ivka76

Mój Szymon schrypnięty jak po jakiejś solidnej popijawie! Daję syrop (dopiero dałam 2 razy) i mam nadzieję, że do wyjazdu na wakacje wróci mu normalny głos. Nawet nie wiem kiedy i gdzie mógł tak zachrypnąć - ani nie przemarł ani nie krzyczał.

9. agawa1

agawa1 Marcowa mama '06 Mamy lutowe'08

może to mutacja ????:):):)

10. reklama
  11. Mama Boo

Mama Boo Mama Zinella i Whitmona

OZInek ma stan podgorączkowy - jutro idziemy dodoktora. Nawet jeśli to ząbkowanie ( w co wątpię, bo OZIk nawet nie ma czerwonych dziąseł) to lepiej się pokazać u lekarza. A szczepicie dzieciaczki na grypę, bo my mamy zamiar się zaszczepić.

12. iwosz

iwosz Czerwcowa mama'08

ja nie szczepię

Poleć forum