reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziębiony Maluch - rady jak mu pomóc

reklama
dobra jest herbatka na przeziebienie z hippa (chyba) rozrzedza katarek przez co lepiej sie sciaga i latwiej maluszkowi oddychac

czytalam tez ostatnio ze jak maluszek ma tylko katar to mozna a nawet powinno sie z nim wychodzic na dwor.( jesli ma zaczerwienione gardlo, kaszel lub goraczke to zabronione!) jest malemu latwiej oddychac na dworze
 
Jas-obecnie chory-dostaje wapno-sanosvit i 2x po 5 kropli dziennie witaminy C, oprocz tego do noska nasivin-bo ma okropny katar,a do rozrzedzenia wydzieliny sterimar( roztwor wody morskiej), poje go tez sokiem z malin wlasnej produkcji-moze w kocu mu to przejdzie
 
Dziewczyny jeśli chodzi o gorączkę to najlepszy sok agrestowy znacznie leposzy od malinoweg. tylko niewiem od kiedy dzidziolom można agrest podawać.
 
Mój Szymon schrypnięty jak po jakiejś solidnej popijawie! Daję syrop (dopiero dałam 2 razy) i mam nadzieję, że do wyjazdu na wakacje wróci mu normalny głos. Nawet nie wiem kiedy i gdzie mógł tak zachrypnąć - ani nie przemarł ani nie krzyczał.
 
OZInek ma stan podgorączkowy - jutro idziemy dodoktora. Nawet jeśli to ząbkowanie ( w co wątpię, bo OZIk nawet nie ma czerwonych dziąseł) to lepiej się pokazać u lekarza. A szczepicie dzieciaczki na grypę, bo my mamy zamiar się zaszczepić.
 
reklama
Do góry