reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

reklama
Na zgage dobre są migdały i ciepłe mleko. Polecam też siemie lniane mnie osobiście bardzo smakuje:tak: A jeśli nic nie pomaga to najlepiej porozmawiać o tym z lekarzem:-) Najważniejsze jak sie ma zgage to nie jeść nic tłustego ani żadnych owoców i nie pić napojów owocowych i gazowanych bo tylko pogarszają sytuacje:tak:
 
Oprócz mleka na lżejsze przypadki zgagi polecam poczciwą herbatkę miętową, albo... gumę miętową (u mnie sprawdza się parę minut żucia przed snem, bo po herbatkach, mleczkach itp. wiadomo - w nocy pobudki na siusiu:-p).
 
Ostatnio znajoma położna poleciła mi świetny sposób na zgagę- wypić śmietankę do kawy (wiecie, taką np w pojedynczych porcjach,dostępną w każdym sklepie) i powiem wam, że działa:-) a u mnie rennie ostatnio szło w zastraszającej liczbie. Dobrze działa też pochrupanie płatków kukurydzianych(takich zwykłych) na sucho i właśnie guma miętowa
 
reklama
Do góry