reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Jeśli chodzi o płeć- to przy bliźniakach dwujajowych mam duże szanse na parkę ale się nie nastawiam, najważniejsze żeby były dzidziusie zdrowe:)

Co do karmienia piersią to mam zamiar karmić choćby nie wiem co bo wiem że dla dziecka lepiej jeśli pije mleko mamy, dlatego będę robić wszystko żeby karmić piersią. Oczywiscie laktator i butelki mam zamiar też kupić bo będzie trzeba wrócić na studia;)

Ja biorę pod uwagę że przy bliźniakach szybciej przybiore na wadze, więc po następnej wizycie (18.03) mam zamiar jechać i kupić jakieś spodnie (wypatrzyłam już jedne w hm mama) i legginsy ciążowe:)

Co do zakupów dla maluszków to już oswoiłam się z myślą że prawie wszystko będę musiała kupić razy dwa :-) Ale z zakupami poczekam do połowy 2trymestru :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, szczególnie witam nowe Mamusie :). Ja mam zwykły biały śluz, ale myślę, że każda zmiana w kolorze śluzu w ciąży powinna być skonsultowana. Mam pytanie, mierzyłyście sobie temperaturę tak normalnie pod pachą? Ja mam podwyższoną (37,3-37,5) i nie wiem czy to początek nie daj Boże jakiejś infekcji czy normalna temperatura w ciąży.
Ja uważam dokładnie jak poprzedniczki, że teraz mało się znamy i jest nas coraz więcej i dlatego trochę trudno się odnieść do każdego posta. Mam pytanie do Persefony- chodzisz do lekarza w Koninie? Jak tak, to zdradzisz którego? Ja chodzę do Chowańskiego. Die perle nie przejmuj się :-) jutro lekarz dokładnie Cię zbada, ja podejrzewam, że to nie będzie nic groźnego. Mi lekarz mówił, że brązowe plamienia są normalne u niektórych kobiet.
 
Dzemo- oczywista oczywistosc ze sciskam za Ciebie kciuki- jak i za kazda z WAS! Ja mam wizytke godzinke po Tobie- i wierze z całych sił że obie wizyty będą obwitowały w mase pozytywnych wzruszeń i tylko dobre wieści!!!

Fajnie że poruszyłyście kwestie ubranek dzieciowych i ciązowych- odciąga to moje myśłi od szarej strefy:)
Zestaw ciążowy śłiczny- zwłaszcza ta zielona tunika we wzory-WOW!
Ja jeszcze nie potrzebuje zmiany garderoby- w dzinsy wchodze- a i tak najczesciej cisne w getrach:p bo ja leginnsowa jestem:D
A ciuszki ciazowe juz mam "zarezerwowane" po koleżance która jest na finiszu:)
ale koniecznie chce sobie kupic koszulke taką Umstandsmoden T-Shirt weiss - bpc bonprix collection online bestellen - bonprix.de
A ten zestaw z h&m bialy w paseczki tez widzialam sliczny jest takie prawda? :
czapeczki Product Detail | H&M DE
skarpeteczki Product Detail | H&M DE
body Product Detail | H&M DE
galotki Product Detail | H&M DE
w niemczech h&m jest wysylkowy- to tez fajnie ja czesto zamawima jakies ciuszki wiec dzieciaczkowe tez pewnie bede zamaiwac:)

to jak my tutaj o miłych rzeczach to pokaze Wam moje wymarzone łózeczka :D
łozeczko.jpgłozeczko1.jpgłozeczko2.jpg

a z koszulek jeszcze taka:)Zobacz załącznik 540929
 
Die perle świetne rzeczy pokazałaś! Te śmieszne ciążowe koszulki są świetne, na pewno sobie taką jedną kupię. Na lato :) Nula fajne rzeczy licytujesz, ale ja nie wiem jak to jest z rozmiarem. Jeśli mam 38 to ciążowe też 38 będą pasować? Czy muszą być większe? Ja się załamałam. Tak mi cycki urosły, że z mojego 65H cycki mi z miseczki uciekają :baffled: mi się podoba to łóżeczko tylko w wersji rozszerzonej z szufladą i szafką, kiedyś było teraz nie mogę znaleźć.. ŁÓŻECZKO KOŁYSKA MATERAC POŚCIEL HAFTY h6 DARLAND (3027971007) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. kolor wenge z pościelą beżową w misie :-)
 
Dzemo- oczywista oczywistosc ze sciskam za Ciebie kciuki- jak i za kazda z WAS! Ja mam wizytke godzinke po Tobie- i wierze z całych sił że obie wizyty będą obwitowały w mase pozytywnych wzruszeń i tylko dobre wieści!!!

Fajnie że poruszyłyście kwestie ubranek dzieciowych i ciązowych- odciąga to moje myśłi od szarej strefy:)
Zestaw ciążowy śłiczny- zwłaszcza ta zielona tunika we wzory-WOW!
Ja jeszcze nie potrzebuje zmiany garderoby- w dzinsy wchodze- a i tak najczesciej cisne w getrach:p bo ja leginnsowa jestem:D
A ciuszki ciazowe juz mam "zarezerwowane" po koleżance która jest na finiszu:)
ale koniecznie chce sobie kupic koszulke taką Umstandsmoden T-Shirt weiss - bpc bonprix collection online bestellen - bonprix.de
A ten zestaw z h&m bialy w paseczki tez widzialam sliczny jest takie prawda? :
czapeczki Product Detail | H&M DE
skarpeteczki Product Detail | H&M DE
body Product Detail | H&M DE
galotki Product Detail | H&M DE
w niemczech h&m jest wysylkowy- to tez fajnie ja czesto zamawima jakies ciuszki wiec dzieciaczkowe tez pewnie bede zamaiwac:)

to jak my tutaj o miłych rzeczach to pokaze Wam moje wymarzone łózeczka :D
Zobacz załącznik 540926Zobacz załącznik 540927Zobacz załącznik 540928

a z koszulek jeszcze taka:)Zobacz załącznik 540929


die perle
ja kupiłam ten zestaw: Product Detail | H&M DE :)
łóżeczka piękne tylko czy w Polsce takie się dostanie? ja oglądałam w Voxie to łóżeczko ponad 1000zł, takiego drogiego chyba nie kupie, chyba odwiedzę ikee, bo łóżeczka mają w cenie 300-400pln a jakościowo dobre i cokolwiek by się nie działo można reklamować, a w Voxie jest tylko rok gwarancji.
 
Pannacota- podobne łóżeczko miała moja Młoda- bardzo sobie chwalilam :) i Ona też:D dlugoooooooooooo nie chciała sie przenieśc do innego łóżka:p
Co do rozmiaru to ja tez nie wiem nosze tez 38- i nie wiem jak to sie w ciazy kupuje- chyba tzreba zmierzyc czy cos??
w pierwszej ciązy bylam mega chudzina do konca 7 miesiaca zupelnie bez brzucha..w polowie 8 wyskoczyla mala pileczka- ale do konca chodzilamw normalnych spodniach zapinalam sie bez problemu pod brzuszkiem, do porodu pomaszerowalam z waga 60 kg, mam 170 cm i przed zajsciem wazylam 53 kg....a teraz..:D 70kg :p no ale co tam "mam wałki do całowania"

Mnie się też szaleńczo podobaja te angielskie zestawy mamas&pappas z koszami mojżesza
PIĘKNY ZESTAW I love my Bear BRUIN mamas&papas (3032828810) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

co do zakupów dla dzidziusia..przyznam sie ze ja juz mam pare rzeczy- odlozyla mi kolezanka po sobie- wózek Quinny Buzz Quinny Buzz multiple.giftylko fioletowy oraz takie łóżeczko dostawne malenkie i bez jednego boku na pierwsze miesiace- mocuje sie je do łożka sypialnianego i nie trzeba w nocy wstawac do Bejbisia tylko za szmatki i ciagniesz do cycka:p lulubaby_lozeczko.jpg

niestety tych łóżeczek co wczesniej wkleilam w polsce raczej nie da rady dostac zresztą w niemczech tez niebardzo to amerykanskie CRIBS są....ale ja sie uparlam i szukalam i szukalam i znalazlam w polsce 2 alternatywy jedna to http://www.mebletomart.pl/?cat=5&itm=43 pan roni na zamówienie- cena łóżeczka to 750 zł plus 100 zł przesylki
oraz drugie- ale juz drozsze i to mimo ze z płyty a nie z drewna tutaj http://blekitnakomoda.pl/kolekcje/tradycyjna.html ale z plyty mdf kosztuje ok 1400 zł a z drewna 1700 plus 400 zł do kazdego za szuflade wiec - podziekowam:)
ale ten pan na zamówienie robi wszytko w tej cenie- 750 zl- 3 wysokosci, opuszczany bok, zdejmowany bok, wyciagane 3 szczebelki oraz szuflada- i mysle ze to dobra cena- a łóżeczko jest sliczne:)
 
Ostatnia edycja:
Pannacota :d tez mam kota i wlasnie sie zaczelam zastanawiac jakim zainteresowaniem beda sie wogole cieszyc- wozek, łozeczko czy tam jakas kolyska:p :D moja Pipka (bo tak ma na imie) to Jej Wysokość i uwaza ze wszystko w domu to jest jej miejsce do wylegiwania sie :D
Baldachimy ponoc niepraktyczne..ale pieeeeeeeeeeeeeeeekne:D
Co do tych aukcji tych zestwowo z angli- to one sa ciagle na allegro wystawiane- systematycznie- riznias ie od siebie ale nieznacznie- zazwyczaj koncza sie na 600 gora 700 zl- a czasem ida duzo taniej- bo od jakiegos czasu sobie ogladam te aukcje (w wyszukiwarke allegro trzeba wpisac kosz mojżesza i zaznaczyc zeby szukalo tez w opisach- wtedy na samej gorze wyskakuje ok 4-5 takich aukcji z zestawami)

Dzemo ale fajny ten zestawik:)

boze nawet nie wiecie jak sie zrelaksowalam gadajac i ogladajc takie cudaski dzieciowe:)
 
Mebelki :-D mebelki to już bym mogła kupić, bo mam wybrane... tzn jeszcze się zastanawiam nad pokojem z meblami nowoczesnymi:
mebalki dla Antosia.jpg
albo takie bardziej dzieciowe:
meble dla Antosia.jpg

Jak myślicie, które fajniejsze.

To łóżko die perle jak dla mnie za masywne. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić małego bobaska w takim łóżeczku. Ale oczywiście każdy lubi to co chce :) ale za to o tej dostawce do łóżka też myślałam.
 
reklama
Anna osobiście te bardziej dzieciakowe, ale to moja opinia na dzień dzisiejszy:)
Nie myślałam jeszcze tak daleko, więc może moją opinią się nie sugeruj.
Tak sobie przypomniałam, że mnie wyszło kiedyś że mam bardzo wysoki poziom p/c CMV. Robiłam też do tego awidność bo dr się przestraszył moim poziomem. Ciekawe jak to teraz w ciąży będzie??
 
Do góry