reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ksiega imion

Banankowa Tymoteusz inne imię niż Tymon, ale potwierdzam, że to zbóje, strasznie żywe, ale strasznie przytulaśne :tak:
A u Nas drugie imię ma Tymek po swoim dziadku, mieliśmy nie dawać, ale przed samym wejściem do Urzędu wpadliśmy na taki pomysł, a Nina będzie miała drugie imię po mojej babci.
 
reklama
Tymek, Piotruś i Krzyś fajne imiona:)
Moje chłopaki mają po dwa imiona:) choć na codzień to korzystamy z tego pierwszego. Starszy to Jan Mikołaj ( i imiona ma po moich dziadkach), a drugi będzie miał Mariusz Franciszek (po bracie i tacie mojego meżą). Mąż młodszemu chciał dać imie po swoim bracie, który był dla niego bardzo ważny, a skoro starszak ma dwa imiona to ja stwierdziłam że małemu drugie damy po teściu:)

Asinka z tego co pamiętam u Ciebie będzie Nina Marianna tak? Na początku listopada kuzynka męża urodziła córeczkę i właśnie też ma takie imiona:) super z niej dziewczynka:)
 
to mi wczoraj moj maz zapodał bakcyla...........,,kochanie a moze zmienimy imie skoro takie popularne".................i myslalam caly wieczor nad tym..........przejrzałam rankingi, poczytałam imiona....i tak juz sie przezwyczailam do tej Amelki ze szok, powstał rodzinny kasting z nagroda główna ( pyszne wino)....pomyslow wiele, ale Ci tez przyzwyczajeni do wybranego juz imienia.


Amelia, Anastazja, Melania, Klara, Aniela...

swoja droga w rankingu warszawskim ciekawe pomysly
Popularne imiona nadawane w Warszawie - imię dla chłopca i dla dziewczynki
 
Ta Aleksp właśnie śmialiśmy się ostatnio z niektórych imion typu Guantanamera albo Tradycja. Tymon w ogólnej klasyfikacji 40.a Nina 30 albo 31, więc nie ma źle ;-)
 
reklama
Widzę, że sporo z nas ma nadal wątpliwości co do imienia :-) ciężko się zdecydować....mój mąż zawsze marzył o Amelce, ale teraz stwierdził, że to imię jest zbyt popularne więc sobie je darowaliśmy.

Aleskp mnie się podobają imiona na K i M... Klaudia, Kinga, Marta, Monika, Małgosia, Milenka ale to wiadomo....rzecz gustu :-)
 
Do góry