reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ksiega imion

reklama
Nasz synek będzie miał na imię Alanek :) Chociaż nie na 100% bo nigdy nie wiadomo czy nam się nie odmieni :p
 
Nie wiedziałam, że tyle roboty z imieniem będzie :D
Alan jest, albo było popularne imię, ale cholernie mi się podoba, szczególnie u takiego już dużego chłopaka :-D
 
Mieszko to bardzo ladne imie:tak:
Alana ma kumpela wiec mi sie juz osluchalo
Fabiana tez znam i sama bym tak syna nie nazwala:-D
Ksawery tez bralam pod uwage ale jak mi bratanek zaspiewal piosenke ich troje o Ksawerym to dalam sobie na luz:-D
 
Mi się podoba imię Fabian dla chłopca, ale znam kilku chłopców o tym imieniu i normalnie diabełki wcielone:-) A Alana nikt z moich znajomych nie ma, więc u nas mniej popularne to imię, osobiście mi się podoba:tak:
 
reklama
Moj mezulo ma w pracy kolege Fabiana - bardzo przyjemny, super inteligentny, dziecinstwo spedzil w USA i normalnie jak z zurnala facet. Maz po paru piwkach mowi do niego, ze ma szczescie, ze sie w Austrii urodzil, bo w Polsce przezywano by go "Pawian". Oczywiscie sie okazalo, ze u nich jest podobnie - "Pavian". Jak on cos czasem powie, to naprawde nie wiem czy smiac sie czy plakac...
 
Do góry