reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ksiega imion

reklama
Mi się bardzo podoba imię Aurora, u nas jeszcze mało popularne, za to we Włoszech często się słyszy i tak mi się właśnie kojarzy ze słoneczną Italią :)
 
Moja córka będzie miała na imię Apolonia:), podoba mi się Antonina - tylko sporo teraz tych Toś;) mój mąż na początku przebąkiwał o Annie, sądząc po nicku Aleksandra odpada??
trytytka wertuje dzis te imiona i bardzo mi sie spodobało Apolonia...wchodzę tu,żeby poczytac Wasze propozycje i prosze bardzo:))
Masz racje Aleksandra i wszelie tego typu odmiany odpadaja:)))

Anastazja chyba tez polularne dosc sie zrobilo, tez mi sie podoba ale zdrobnienie Nasta juz mniej
Aniela- poczytałam o znaczeniu i strasznie miękka osobowosc, chociaz to my dzieci wychowujemy:)
Amanda jeszcze chodzi mi po glowie
Aurora, Aurelia:)))- mąż dzwiecznie wymawia ,,r", moze sie meczyc zatem:))
 
Aleksp wszyscy nadają Pola (są dwie opcję Pola właśnie i Apolonia) ale dla mnie to takie nie pełne nadać jakby dziecku zdrobnienie;) mój mąż na początku sceptycznie bardzo podchodził, ale tak się przyzwyczaił że już innego imienia by nie przyjął:)
 
Ja również za Agatką! Piękne imię a i osoby, które znam o tym imieniu są szczere i pozytywne :) Jeszcze dorzucam Anetę, Agnieszkę i Anię :)
 
Agape - moja mama chciała tak dać swojej wnuczce :-) mamy greckie korzenie i stad ten dziki pomysl :-D

wyraz pospolity agáp- oznaczał 'miłość' (łac. caritas) :-) to propozycja raczej dla odwazniejszych osob...
 
..... Co do Amelki to czytałam gdzieś (ale nie wiem czy to prawda) że imię to oznacza wrodzony brak kończyn. To i wielka popularność tego imienia by mnie zniechęciły. Brzmi jednak rzeczywiście bardzo ładnie. Oczywiście to tylko moje zdanie :)
heledorka dziekujemy Ci bardzo, wzbudziło to niesmak i zal. Zal , ze takie milusie imie a niesmak,ze takie drastyczne znaczenie w słowniku med.Przekazałam mezowi,i tesciowej (dodam ze tesciowa mam super) no i mieli miny takie jak ja. Stwierdzilismy z mezem ze kiedys mała moze Nam cos zarzucic-wiec nie bedziemy małej narazali.
Nastapila zmiana imienia...caly wieczor siedzielismy wertujac kazdy z osobna, sprawdzajac znaczenia itd:):):) niezla zabawa. no I WYBRALISMY...A NA KONIEC PRZYPOMNIAŁAM SOBIE ZE TO JEDNO Z PIERWSZYCH ktore 8 mies temu proponowałam :))
tylko jak ciezko sie przestawic :))) nawet wczoraj padl tekst ,,no dobrze to jak Amelka w koncu bedzie miala na imie?:))
 
Aleksp - Amelia, bardzo ładne imię:) Kojarzy mi się z francuskim filmie o takim tytule:)

Ja dalej nie wiem jak nazwę mojego Groszka:| Już mam milion imion w głowie i nie mogę się zdecydować czy w końcu Filip, Kuba, Maksymilian, Aleksander, Antoś czy jak :|
 
reklama
Do góry