reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc w doborze wózka. Tako captiva, tutek tambero czy x-lander x-move?

Storczykowa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Listopad 2012
Postów
41
Miasto
Dolnyśląsk
Hejo, zastanawiamy się z mężem nad kupnem wózka. Niestety przeraziliśmy się ich ilością na rynku. Zastanawiamy się miedzy tako captiva, tutek tambero oraz xlander x-move.
I tu pojawia się jedno w wielu pytań jakie mam, a mianowicie
jak wygląda sprawa amortyzacji w wózku x-move?
Proszę o pomoc, naprawdę nie mam pojęcia na który się zdecydować.
Przede wszystkim zależy mi na porządnej spacerówie, jako że młody będzie musiał w niej przejeździć od wiosny(chyba że za rok będzie taka wiosna jak teraz to od zimy).
Byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek porady. Nigdzie dookoła nie mam młodych mam, które mogłyby mi cokolwiek doradzić. Jestem więc w 100% debiutantką.
Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie Was wszystkie!

 
reklama
hej,
co do amortyzacji w x-move to niestety nie pomogę bo nie oglądałam tego wózka nawet. My zdecydujemy się chyba na zakup wózka Tutek tambero- w nim amortyzacja wydaje się być bardzo dobra, amortyzatory są regulowane. Pytałam na forum ale nikt nie wypowiedział się na temat użytkowania tego wózka. Jeśli coś jeszcze mogę powiedzieć o amortyzacji to w wózku Bebetto Solaris są podwójne amortyzatory, myśleliśmy by go kupić ale wygrywa jednak Tutek :)
pozdrawiam i życzę udanego zakupu :)
 
podpowiem bo znajoma miala x-landera XQ ze chyba jest lepszy od x-move ma dodatkowo teleskopowa regulacje rączki dlugosci zerknij sobie na filmiki na youtubie
 
Nie nie, dziewczyny nie jestem z tych, które kupują wózek na pałę z internetu. Byłam w sklepie, widziałam. Zastanawiałam się czy może któraś z Was użytkuje któryś z tych wózków i coś by podpowiedziały na temat wad, które wychodzą w trakcie użytkowania.
 
reklama
Witam :) ja mam x-landera x-move uzytkuje go od stycznia i jestem bardzo zadowolona. Ponoc nie miesci sie w niektyrch sklepach na bramkach bo tylnie kolka ma szerzej ale ja tego jeszcze nie doswiadczylam. Dzieki duzym kolkom swietnie sprawdza sie na dziurawyh chodnikach i nieodsniezonych. Ma tez teleskopowa raczke i bajer w postaci podswietlenia w podnozku. W gondoli regulacja miejsca pod glowka super sprawa a i super latwo sie sklada to duzy plus, kolka tez latwo wypinane. spacerowka montowana przodem i tylem i ten kolor blekitny jest sliczny :)
 
Do góry