reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogłoszenia

reklama
to ja będę druga, kupiłam taki sweterek, niestety jest na mnie trochę za duży, kolor rudy
KARDIGAN SWETER NIETOPERZ NARZUTA PONCZO CIĄŻOWE (3108577447) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
jakby któraś była zainteresowana to chętnie odsprzedam za jakieś 45 zł razem z przesyłką.
Rozpakowałam, przymierzyłam i niestety leży w szafie..
Izka a nie chcesz go zatrzymac i jak dzidzia sie urodzi bedzie akurat zeby otulic wasza dwojke np jak bedzie w chuscie :D
 
Izuś czuje się w nim jak w worku :p jest jakis taki ogrooooomny :-p no i za długi :/ przy moim wzroście to mnie strasznie skraca w dodatku
 
Witam.

Jestem mamą prawie dziewięciomiesięcznego chłopca. Czasem udzielam się na forum, ale zdecydowanie więcej czytam i się uczę, jak być mamą.
Od pewnego czasu posiadam studio w domu. Chętnie nieodplatnie zrobię zdjęcia sesyjne, ewentualnie plenerowe maleństw, tych w brzuszkach i tych już narodzonych. Mam mnóstwo pomysłów na stylizacje i zapał :)
Jeśli któraś z mam ma ochotę, proszę o maila: pokah@tlen.pl. Studio w okolicach Lodzi, Zgierza i Strykowa.

Troche zdjęć na moim blogu: może fotkę?

Zapraszam :)
 
reklama
Do góry