reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Hej kobitki:-).

Zdrówka dla chorowitków:tak: my narazie tfu tfu zdrowe:tak:.

Zapo tez nie moge uwierzyc ze to juz, tak szybko przeleciało:tak:.

Madzieńko a nic nie pisałas ze Julka będzie nosić okularki...mozesz napisac coś wiecej? My z Zuzia bylismy w piątek na kontroli u okulisty i narazie okularków nie będzie nosić, ale za pół roku znowu bedziemy kontrolowac. W czwartek natomiast idziemy z Hanią:tak:.

A nasza Zuzia mogłaby juz pójsć do przedszkola od zaraz, bo pani musi dobrać dwójke dzieci, ale Zuzia nie woła na nocnik:-pjakos nie może zakumać:-p
 
Nie pisałam:unsure:

Na ostatnim badaniu wyszło że Julcia widzi troszeczkę niewyraźnie na jedno oczko i nasza pani okulistka stwierdziła że spróbujemy skorygować to okularkami...Jula zachwycona tym faktem, na szczęście nosi je bardzo chętnie....i na dzisiejszej wizycie po 3 tygodniach noszenia malutka wada zmniejszyła się o 10% wg pani doktor to super wynik...i jest szansa na wyprowadzenie jej całkowicie bo bardzo wcześnie została wykryta


u mnie nastała cisza wiec i ja zmykam do lozka
 
Dzień dobry...ale dzisiaj u mnie nieprzyjemnie na dworze wczoraj to było czuć wiosnę a dzisiaj zimę:-(mam nadzieję że ich prognozy nie sprawdza się i śnieg dzisiaj nie będzie padał:no:

my juz po przejażdżce do przedszkola...Lenka dosypia w foteliku

Ciężaróweczki jak się miewacie???

miłego dnia
 
Dzien dobry:-).

Nie wierzeeee pieeerwszaa:szok:.


Moj m pojechał na pogrzeb, a my sie nudzimy:sorry:.


Madzieńko dobrze ze trafiłyscie na kompetentną okulistke....naszą zuzie widziały 3 okulistki i kazda co innego gadała. Postanowilismy zaufac wiec lekarzowi ktory leczył mojego m. Przyjmuje tylko prywatnie, ale ma najlepszy sprzet w miescie, bada dokładnie i chociac wiemy co do nas mówi:-p.


Całe 4 min byłas Madzieńko szybsza...wiec drugaaaaaa:-D
 
Dzień dobry;
u mnie szaruga i śniegowe chmury. Nie łudzę się, że słońce wyjdzie.

Madzienko super,że wada wzroku się cofa!

Ja miałam ciężką nockę. W ogóle jakoś bez humoru chodzą i mnie wszystko dobija. Chyba strach mnie dopadł :zawstydzona/y:
 
Dzień dobry. U nas pogoda jak u Pyciolka, ale raczej śnieg nam nie grozi, bo mimo wszystko jest dosyć ciepło. Zuzia od wczoraj już bez gorączki, ale Filip obudził się rano jakiś zachrypnięty. Agaciu zdrówka dla Mateuszka. Madzienko tak wcześnie wykryta wada na pewno szybko się cofnie. Anoli ale Zuzia dopiero co skończyła 2 latka, taki maluszek do przedszkola. Z siusianiem uporacie się na pewno latem.
 
reklama
Asiulkaaaa a kiedy my się w końcu widzimy ????? :-D

Zapominajko też myślę,że to pewnie strach...tylko czego się boisz kochana cc czy nieprzespanych nocek ?? :-D

A moje dziecko wczoraj miało lekką gorączkę przed pójsciem spać więc został w domu, a teraz chatę mi roznosi :eek:

Kajuchna ja czekam i czekam na wieści...:crazy:

Tygrysie a Ty dalej nic milczysz jak grób i nie powiesz jak tam w pracy...:crazy:

Dziewczyny jestem przerażona , muszę w weekend jechać na szkolenie do Warszawy,było mówione ,że będzie nas więcej i jedziemy autem. Teraz się okazało,że musimy jechać pociągiem ( bo jadę ja i dziewczyna z Katowic)...szkolenie zaczyna się o 10.00 w sobotę, o 9.00 musimy być by się zakwaterować i jakoś odświeżyć. A jeden pociąg jest na miejscu o 7,00 a drugo o 10.30 i ni w d... ni w oko ;/
 
Do góry