Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Cześć , ja mam prenatalne 15 lipca . Dostałam w SB delikatne plamienie brązowe i tak się utrzymuje :( niewiele bardzo ale jest . Idę jutro do innego lekarza na USG , oby dzidzi nic nie było. ..to plamienie w dniu miesiączki tak jak miesiac temu. Mam nadzieję że to takie związane z hormonami po...
No to dobrze , fajna lekarka chyba bo tak z optymizmem przekazała . Ja w 5tyg 3 dniu nie miałam jeszcze pęcherzyka a też ciąża z późnej owu . (22 DC) za tydzień będzie dzidzi Ci już machać !
Hmm ja się dostosuje , ale widać że na fb nikt nie pisze, może rzeczywiście tutaj przyjemniej i prościej bo anonimowo? Ja się dostosuje . Tu na forum też wchodzę przez telefon więc w zasadzie mi wszystko jedno.
z miesiąc temu wyszło mi powyżej normy. zaczełam badać glukometrem i jest ok , no ale zrobie dla świętego spokoju. mama nadzieję że to był jednorazowy skok.