Hej dziewczyny, chciałam się przywitać 🤗 Obecnie 7+4, w poniedziałek na USG ciąża była o dzień starsza, serduszko biło. To ogólnie moja czwarta ciąża, ale do tej pory mam niestety tylko jedno dziecko, więc mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze 😌 Chciałam się Was zapytać, czy któraś z Was...