Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
W Niemczech w mojej przychodni robią ktg od 18tc na początku takie krótkie żeby tylko posłuchała położna serduszka a od 30 tc to juz takie dłuższe. Nie miałam zawsze usg (tu tez przysługują trzy na cała ciąże) wiec ktg to takie zaspokojenie ze wszystko dobrze. To chyba zależy od lekarza i od...
Ja olej z wiesiołka piłam przed zajściem w ciąże to podobno ułatwia zajście. Nam się udało ale czy to się do tego przyczyniło to nie wiem i jaki ten olej ma dalszy wpływ tez nie wiem. Podczas ciąży nie jest wskazane jego picie. Za to długo piłam olej lniany.
Napisane na iPhone w aplikacji...
Mam ale to bardziej boje się ze się nie dogadam. Mój niemiecki jest bardzo słaby. Po za tym taka nie wiadomo jak to tu jest w szpitali itp.
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzień dobry
Powiem Wam ze mogłabym siedzieć tylko na basenie tak się dobrze czuje w wodzie, co prawda nie umiem pływać ale chodzę sobie, ćwiczę itp i nic nie boli. A jak tylko wyjdę i zaraz ta noga znowu pobolewa.
Mam nadzieje ze mój tez się obróci, niby dzisiaj tak jakby w poprzek leży...
Dziękuje za odpowiedz. A tak za każdym razem czy tylko przed pierwszym użyciem a potem przelewać wrzątkiem co jakiś czas??
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja właśnie taki kupiłam. Czytałam wiele opinii i ten dla mnie wypadał najlepiej. Zreszta tu tez dziewczyny pisały ze polecają.
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ile macie ręczników kąpielowych dla dzidziusia?? Dzisiaj prasowałam i mam dwa a do tego takie malutkie z ikei pare sztuk do mycia.
Czy któraś może mi tez napisać jak przygotować smoczek. Wyhodować go całego w wodzie czy tylko polać wrzątkiem?? Pomału pakuje torbę [emoji5]
Wysłane z iPhone za...
Wczoraj jak zrobiłam na łóżku to miałam mroczki przed oczami o odpuściłam bo się wystraszyłam. Dzisiaj sprobuje z ta pozycja jakby do sexu ale poczekam na mojego aż z pracy wróci tak do asekuracji [emoji85][emoji87]
Ja mam +15 ale najwiecej w połowie mi się przytyło teraz odkąd mam dietę to na...
@kosa1212 a na który masz tc?? Mój właśnie tez tak dziwnie. Czasami mi się wydaje ze w poprzek ale generalnie to się bardzo lubi wypychać to główka do góry a ja go po niej miziam [emoji87][emoji85] może mu się podoba i nie chce się obrócić. A robisz jakieś ćwiczenia, mnie położna mówiła o kocim...
Witam
@Mikado93 trzymaj się tam!! Może pij sok z buraków, trzymam kciuki żeby badania się poprawiły i szybko Was wypuścili!! Szybkiego powrotu do zdrowka.
@basiulka9 cukier mierze jak tylko wstanę na pierwsze siku. Często jest to koło 7 i potem idę spać do 9 i wstaje na sniadanie ale już nie...
Do przychodni której chodzę mam dwóch lekarzy (ojciec z synem) miałam usg i badanie ręczne. Od 30 tc zdażyło mi się ze położna mnie padała ręcznie bo akurat trafiłam na młodego lekarza a on ponoć nie bada, starszy mnie dzisiaj zbadał. Wiec tez tak dziwnie.
Napisane na iPhone w aplikacji Forum...
Dziewczyny myślicie ze jak wyślę koleżankę ze screenem mojej karty to będzie mogła wziąć te pampersy za grosz?? Mieszkam w Niemczech a przyszedł mi mail wiec szkoda nie skorzystać.
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom