Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Cześć:) Czy mogłabym dostać zaproszenie do wątku prywatnego. Nie udzielam się za dużo ze względu na brak czasu. Ale czytam późnymi wieczorami Wasze wątki i dużo mi to pomaga.
Mi takie wyniki wyszły jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Miałam skierowanie do poradni chorób zakaźnych. Tam okazało się, że już dawno przeszłam toksoplazmozę. Moja Pani doktor powiedziała, że nie ma sensu robić powtórnych badań na toksoplazmozę w 2 trymestrze skoro w poradni sprawdzili...
Cześć dziewczyny:)
U mnie też na badaniach połówkowych wyszło ognisko hiperechogenne. Doktor powiedział, że to nie jest wada serca i żeby się tym nie martwić. Praca i budowa serca jest ok. Nie dostałam żadnego skierowania na echo serca. Doktor powiedział, że niektóre ciąże tak mają. Powiedział...