reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja właśnie skończyłam jeść pierogi 🤭 teraz poprawie czekoladowym góralkiem i niech się dzieje co chcę 😄 zauważyłam że przez to siedzenia w domu mam straszny spadek formy nic mi się nie chce, noce średnie inaczej sobie to wyobrażałam... co do glukozy to podobno jest jakaś cytrynowa chyba taką kupię, bardziej to siedzeniem dwie godziny mnie przeraża😆
 
reklama
Ja właśnie skończyłam jeść pierogi 🤭 teraz poprawie czekoladowym góralkiem i niech się dzieje co chcę 😄 zauważyłam że przez to siedzenia w domu mam straszny spadek formy nic mi się nie chce, noce średnie inaczej sobie to wyobrażałam... co do glukozy to podobno jest jakaś cytrynowa chyba taką kupię, bardziej to siedzeniem dwie godziny mnie przeraża😆
Pierogi na śniadanie? 😀 to takich zachcianek z rana nie mialam, jeszcze 😀
Chodzisz na spacery? Mi to pomaga się dotlenić i trochę nabrać formy, której nie mam w ogóle, po tym jak pierwsze trzy miesiące tylko leżałam I starałam się przeżyć 😀
Po świętach zabieramy się za pokoik dla Malutkiej, więc myślę, że czas będzie szybciej leciał... ostatni rok był u mnie mega intensywny, praca na etacie, praca na zleceniach, pisanie doktoratu, zdawanie egzaminów. Doktorat obroniłam w 4 miesiącu ciąży, ledwo powstrzymując wymioty 😅 więc teraz mega doceniam odmóżdżenie w postaci romansideł, spacerów, gotowania zupy, zakupów i malowania paznokci 😀 cieszy mnie nawet to, że mogę spokojnie wypić kawę z mężem albo odwiedzić dziadków 😊
 
Pierogi na śniadanie? 😀 to takich zachcianek z rana nie mialam, jeszcze 😀
Chodzisz na spacery? Mi to pomaga się dotlenić i trochę nabrać formy, której nie mam w ogóle, po tym jak pierwsze trzy miesiące tylko leżałam I starałam się przeżyć 😀
Po świętach zabieramy się za pokoik dla Malutkiej, więc myślę, że czas będzie szybciej leciał... ostatni rok był u mnie mega intensywny, praca na etacie, praca na zleceniach, pisanie doktoratu, zdawanie egzaminów. Doktorat obroniłam w 4 miesiącu ciąży, ledwo powstrzymując wymioty 😅 więc teraz mega doceniam odmóżdżenie w postaci romansideł, spacerów, gotowania zupy, zakupów i malowania paznokci 😀 cieszy mnie nawet to, że mogę spokojnie wypić kawę z mężem albo odwiedzić dziadków 😊
To faktycznie należy Ci się odpoczynek 😊 co do spacerów to jest faktycznie dobry pomysł, chyba zacznę znowu chodzić z kijkami. Nawet wczoraj rozmawiałam o tym z Panią doktor. Może i noce były by lepsze po takim chodzeniu? Muszę się z nimi przeprosić 🙂 sporo dziewczyn też chodzi to zawsze miło mija czas.
 
Mi też pomagają spacery, dużo lepiej się po nich czuję choć ostatnio dokucza mi kość ogonową, nie boli bardzo tylko czuję dyskomfort. Glukozy strasznie się bałam w pierwszej ciąży ale wzięłam wypiłam jednym duszkiem i poszło teraz też mam taki plan;)a i powiem Wam, że przez ostatni tydzień mój brzuch się widocznie powiększył
 
To faktycznie należy Ci się odpoczynek 😊 co do spacerów to jest faktycznie dobry pomysł, chyba zacznę znowu chodzić z kijkami. Nawet wczoraj rozmawiałam o tym z Panią doktor. Może i noce były by lepsze po takim chodzeniu? Muszę się z nimi przeprosić 🙂 sporo dziewczyn też chodzi to zawsze miło mija czas.
Na pewno sen będzie lepszy po takim wysiłku i dotlenieniu! :) Także spaceruj z kijkami :) My też dziś idziemy na spacer popołudniu, niby tylko 6 stopni, ale nie wieje i świeci słoneczko:)
Mi też pomagają spacery, dużo lepiej się po nich czuję choć ostatnio dokucza mi kość ogonową, nie boli bardzo tylko czuję dyskomfort. Glukozy strasznie się bałam w pierwszej ciąży ale wzięłam wypiłam jednym duszkiem i poszło teraz też mam taki plan;)a i powiem Wam, że przez ostatni tydzień mój brzuch się widocznie powiększył
U mnie też brzuch rośnie jak szalony 😀 nie było widać dość długo a teraz nagle buum i jest piłeczka:) na szczęście jeszcze nie jest ciężko
Cześć dziewczyny. Mam do Was pytanie. Czy wyszło którejś białko i leukocyty w moczu?
Nie, u mnie raz wyszły ketony
 
Cześć dziewczyny. Mam do Was pytanie. Czy wyszło którejś białko i leukocyty w moczu?
Skonsultuj wyniki że swoim ginem najlepiej w miarę szybko, to Ci wszystko wytłumaczyć i razie potrzeby zastosuje leczenie. W ciąży chyba leukocytów od 1do 5 w polu widzenia jest w porządku. I wszystko też zależy czy dobrze pobrałaś mocz do badania bo niby to proste a można bardzo łatwo próbkę zanieczyścić. Ja tak miałam w pierwszej ciąży od tamtej pory pobieram mocz tak jak pisze mamaginekolog. Teraz pij dużo wody najlepiej z cytryna a o resztę spyraj gina
 
Meldujemy się dziś po badaniu 😊 zaczynamy dziś 24 tydzień i malutka ma 586g . Niestety ciągle borykam się z infekcjami i wysłał mnie na posiew . Zobaczymy co tam wyjdzie. A dziś doszła furka małej 😊🥰
 

Załączniki

  • 3e42060f-15ff-4591-8ac0-7cfaa7258ddd.jpeg
    3e42060f-15ff-4591-8ac0-7cfaa7258ddd.jpeg
    76,6 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Hej
Ja w poniedziałek idę na wizytę popołudniu u mnie dziś 22 +1.
Ostatnio mam znowu brak sił.
Ja też zauważyłam ostatnio, że znowu mam takie momenty bez sił. A u mnie 22 +2 czyli bardzo podobny czas. Mnie męczy ra kość ogonowa i czuje też kości łonowe. Umówiłam się na poniedziałek do fizjoterapeutka uroginekologicznej i mam nadzieję, że coś mi doradzi
 
Do góry