reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

witam ponownie. Czy Wy też macie takie bóle w podbrzuszu? Ja mam takie ukłucia jakby, średnio przyjemne... w pierwszej ciąż poza mdłościami nic mnie nie bolało... Dzisiaj jeszcze doszło plamienie... Boję się, że coś może być nie tak, a lekarz dopiero we wtorek :(
Też mam takie bóle jak w trakcie miesiączki ale podobno to normalnie. U mnie nic po za sennoscianie wystepuje ;) nie mam mdłości ani większego apetytu a.lekarz dopiero w czwartek.Daj znać kochana we wtorek jak tam ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też mam takie bóle jak w trakcie miesiączki ale podobno to normalnie. U mnie nic po za sennoscianie wystepuje ;) nie mam mdłości ani większego apetytu a.lekarz dopiero w czwartek.Daj znać kochana we wtorek jak tam ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuję kochana. Ja juz się naczytalam o ciąży pozamacicznej.... Dam znać
 
Witam przyszłe mamusie! z przyjemnością dołączam do grupy. 3 testy potwierdzone 2 kreskami. Wizyta u lekarza 19 maja dopiero. To mój drugi dzidziuś i mam nadzieje, że wszystko będzie w porządku bo w pierwszej ciąży było ciężko...pozdrawiam wszystkie mamusie i mam nadzieję że będzie nas coraz więcej
 
bertha kochana nadzieja zawsze jest także może jeszcze bedzie na TAK:tak:
joanna witam i gratuluję!! To Twoje trzecie dziecko jak i moje a jeśli nick świadczy o Twoim imieniu to i moja imienniczka jesteś:rofl2::rofl:
cayra ja tak miałam w styczniu ból i plamienie, niestety nie skończyło się dobrze, Także może do szpitala jak sie nasili plamienie co?
asiz witaj w naszym gronie i gratki :-) :)

Ja wróciłam do domu ledwo żywa, od rana latałam po sklepach, z córką do ortodonty i jeszcze z synem plac zabaw, W domu pranie i obiad a teraz zasłuzony dpoczynek...:sorry:
 
joanna a 84 w nicku to rocznik Twój? Ja jestem z 1978r. _ stara dupcia ze mnie jak na kolejne dziecko mówia niektórzy:errr::errr:
 
reklama
Na to wychodzi, że Asie z brzuszkami sie szykują , hahahha:wink::wink:
aniay ja nie wiem gdzie i jak sie to pisze, mozesz to zrobić w naszym imieniu???
 
Do góry