reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
aniay ja tez mieszkam w uk. Jestem z Londynu a Ty? Moja córka jest z 26/01/2000 a syn z 17/12/2012 więc ten Maluszek byłby po środku :wink:
Bulkaasia, ja polnocny zachod, nad zatoka Morecambe.

Z symptomow przed testem to uczucie goraca, pragnienie I megabolesne piersi, do tego kremowy śluz, lekkie mdlosci przez wiecej niz jeden dzień no i zmeczenie przez kilka dni ( co ciekawe chwilowo zmeczenie odpuscilo)
Kreseczka na tescie dzis lekko ciemniejsza.
Test zrobilam 12dpo wczoraj bo mam krotka faze lutealna I dzisiaj jeszcze sie upewnic.

No I mierze temperature ktora zamiast spasc na okres to podskoczyla do najwyzszego poziomu.

Moj A. Przyniosl mi wczoraj bukiet kwiatow. Poprawil mi nastroj na cały dzisiejszy dzień.
 
aniay ja trochę sie martwie bo mi dzis temka spadła do 36,8 i nie mam wcale mlecznego śluzu :no:
Piekny gest od ukochanego :happy:
 
aniay ja trochę sie martwie bo mi dzis temka spadła do 36,8 i nie mam wcale mlecznego śluzu :no:
Piekny gest od ukochanego :happy:
Mi tempka spadla troszke na dzień przed spodziewana miesiaczka I wrocila nastepnego dnia.
Jaki masz śluz? I czy sprawdzasz papierem na zewnatrz czy palcami wewnatrz?
 
Hej, mi wczoraj pokazały się 2 kreski, ale trudno w to uwierzyć po 8 cyklach (wiem,że dla niektórych to dopiero 8 , dla mnie to był koszmar..) tym bardziej, że ja oprócz czasem pobolewanie podbrzusza nie mam żadnych objawów, nie mam śluzu , wręcz odwrotnie,może jeszcze czasem piersi wrażliwsze ..
 
reklama
Hej, mi wczoraj pokazały się 2 kreski, ale trudno w to uwierzyć po 8 cyklach (wiem,że dla niektórych to dopiero 8 , dla mnie to był koszmar..) tym bardziej, że ja oprócz czasem pobolewanie podbrzusza nie mam żadnych objawów, nie mam śluzu , wręcz odwrotnie,może jeszcze czasem piersi wrażliwsze ..
Trzymam kciuki, ankamaz, I przesylam pozytywne fluidki:)
 
Do góry