reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Bardzo Wam dziękuję
Myślę,ze zanim przyzwyczaje się do tego wszystkiego minie parę dni, ale z godziny na godzinę coraz bardziej to do mnie dociera.
Starszy syn ma prawie 7 lat,młodszy 4,5

Według moich obliczeń termin powinien przypadać na końcówkę stycznia.

Ja też mam nadzieję,ze to dziewczynka

Dostałam zlecenie na wszystkie badania,a tym hiv ,toksoplazmoza,glukoza z krwii itd, będę je robić w piątek a we wtorek wyniki będą już u lekarza i mam wizytę.Zobaczymy co mi powie.

A na to 3d chce iść bo,do wtorku chyba osiwieje,a nie chce mieć poczucia,ze mogłam zrobić coś więcej a nie zrobiłam.

O tych badaniach genetycznych zaraz poczytam,to było by bardzo dobre rozwiązanie.

Dziękuję za wszystkie miłe słowa,i życzę Wam miłego i spokojnego popołudnia ☺

Witam I trzymam kciuki za maluszka I za Ciebie.
Usg 3d to bardziej zeby podejrzec zewnetrze maluszka a wszystkie pomiary lekarz I tak robi na zwyklym widoku. Bylam w zeszlym tygodniu na 3d (18tyg) i powiedział że 3d najlepiej wychodzi po 22 tygodniu.
 
Szczecin bo reszta to jakies wioski po maks 4tys mieszkancow. Ale nim podpisze papiery to minie troszke czasu i nim mieszkanie sie znajdzie to jeszcze wiecej.
Tesciowie na bezpieczna odleglosc. Na pewno przyjada ogladac mieszkanie a potem dziecko.

O tej porze do lekarza to juz nie ma opcji. Moge tylko na pogotowie/szpital.
 
@Shaer ja jestem ze Szczecina! Ale super [emoji7] Bardzo sie tu duzo zmieniło przez ostatnie lata i bardzo dobrze sie tu mieszka :) jakbys miała jakies pytania odnośnie miasta to sie nie krępuj! [emoji41]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny [emoji4] i witam również nowa mamę z nieslychana historia [emoji8] Ja jutro też mam polowkowe, będzie równy 20 tydz. A i juz od ok tygodnia wyczuwam ruchy [emoji4] Co chwile się dowiaduje ze któraś z moich klientek jest w ciąży [emoji1] Wczoraj mi się 2 pochwalily [emoji2] Jedna z nich się tak biedna źle poczuła ze zaczęła wymiotowac [emoji20] az jej wspolczulam i dziekowalam Bogu ze mnie to ominęło bo widziałam jak się bidulka meczy [emoji20] Malo tego, jest dopiero na początku i gdyby nie sytuacja to by mi wogole nie powiedziała o ciąży, bo jeszcze rodzina tez nie wie... Ale najlepsze w tym wszystkim jest to ze w brzuszku ma 3 serduszka [emoji1] także radość niesamowita [emoji2]
 
Oj pytan Kiki to mam duzo.... Nikogo tam nie znam wiec popytac nawet nie ma kogo, bede Cie meczyc (moze wiad prywatna aby watku nie zasmiecac.) Chyba bede musiala znalezc sobie lekarza, polozna i szpital, bo do Poznania nie zdaze dojechac pociagiem aby urodzic.
Zapewne sa tu galerki, rozne zajecia dla dzieciakow itd Ze zdjec Szczecin jest ladny.
Coz... Nowe miejsce, boje sie troche samotnosci, sasiedztwa nowego (ludzi) i pewnie ciezko bedzie mi sie oswoic z miastem majac bobasa przy cycku.
 
Witam się wieczornie ... zmęczona na maksa.
Po południu to nawet brzuch zaczął pobolewać. Ale może to kropeczka się wyciąga nisko bo mi dzisiaj drażni pęcherz. Ja dopiero od niedawna zaczynam regularnie czuć ruchy. W sumie dopiero dzisiaj w ciągu dnia w biurze. A to początek 20 tygodnia. Wcześniej tylko wieczorami jak leżałam płasko i to może przez 2 tygodnie ostatnie albo i mniej.

@MamusiaToJa już dziewczyny pisały. Będzie dobrze. A usg 3d to chyba głownie po to, żeby buźkę zobaczyć. Lekarze wszystko mierzą w normalnym widoku.

Ja się umówiłam na połówkowe za ponad dwa tygodnie. Podobno ma trwać 40 minut.

@maryqska ja ponad 5 lat mam ekspres Siemensa. Może nie ma osobnego pojemnika na mleko (był poza budżetem), ale pobiera mleko z kartonu i podaje spienione. Także nie trzeba się samemu bawić. Mieli i zaparza. Nie jest to pełen automat - w sensie nie ma przycisku cappuccino czy latte. Robi kawę a mleko samemu wedle uznania. Wtedy kosztował coś ok 1600 zł.

@Shaer super, że kontrakt się udał. Oby plamienie ustało samo. Wierzę, że podejmiesz właściwa decyzję czy jechać na IP czy nie.

@KIKI83 super, że wypad się udał.

@marlena:) niefajnie, że masz twardy brzuch. Może czas na magnez? Poradź się lekarza.
Co do sukienki to rzeczywiście poczekajcie z przeróbkami. Pewnie brzuch ci się zrobi jeszcze jak piłeczka. Kiedy ślub?

Dziewczyny, nie pamiętam co tam jeszcze pisałyście. Kciuki za wizyty i wyniki.

Miłego wieczoru
 
reklama
@Shaer spoko pisz! Moge Ci pomoc w wyborze mieszkania nawet Pod względem dzielnicy, tak samo polecić lekarza i szpitale [emoji3] zajęcia dla dzieciaków tez nie problem [emoji41] moze kiedys sie spotkamy nawet[emoji847] kiedy ewentualna przeprowadzka? Do końca roku zdążycie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry