reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

Nie wiem jak jest z rodzeniem ale znajoma polecila mi lekarza prowadzacego z Polnej i jestem.z niego zadowolona (zanim zaszlam w ciaże szybko zająl sie moim problemem, jeden dzien bylam w szpitalu, obudzilam sie po narkozie w pokoju z 3 innymi dziewczynami, w miesiac bylam po wszystkim a na NFZ mialam czekac pół roku na diagnoze/dokladne badanie). Podobno dobrze miec lekarza prowadzacego z Polnej. Tam planuje rodzic pod koniec lutego. Pozdrawiam przyszle mamusie :)
 
reklama
Pobyt na Polnej wspominam jako koszmar i nie zdecydowalam sie tam rodzic. Traktowanie pacjenta przedmiotowe,byle jakie, proszenie sie o jakakolwiek informacje, a do tego tabuny studentow. Kiedy odmowisz ich obecnosci n badaniu to badanie zrobia Ci tak, ze oczy z orbit wychodza. Moglabym ksiazke napisac o pobycie tam. Zero empatii bylo w tym najgorsze.
 
Pobyt na Polnej wspominam jako koszmar i nie zdecydowalam sie tam rodzic. Traktowanie pacjenta przedmiotowe,byle jakie, proszenie sie o jakakolwiek informacje, a do tego tabuny studentow. Kiedy odmowisz ich obecnosci n badaniu to badanie zrobia Ci tak, ze oczy z orbit wychodza. Moglabym ksiazke napisac o pobycie tam. Zero empatii bylo w tym najgorsze.
Słyszalam o tym... podejrzewam że zależy na ktory oddzial sie trafi. Nie jestem pewna ale wtedy z moja dolegliwoscia bylam chyba na GII. Byly studentki ale bardzo miłe i przejęte swoją rolą. Fajnie że były bo bardzo biegały wokół pacjentek jak mróweczki..

a Ty z jakich powodów tam leżalas? Problemy z ciąża czy cos innego? Czy Twoj ginekolog pracuje na Polnej?
 
Mialam wypadek w pierwszej ciazy - przrewrocilam sie na oblodzonym chodniku i upadlam. Trafilam na Polna z powodu krwawienia. Moj lekarz prowadzacy byl wowczas zastepca ordynatora na Polnej.
W tej chwili prowadze ciaze w innym miescie u lekarki z tutejszego szpitala, ale nie zdecyduje sie na porod w tutejszym szpitalu. Raczej nastawiam sie na Poznan, sw. Rodzina lub Raszeja, ale to takze z tej przyczyny, ze mm chorobe genetyczna, ktora moze spowodowac komplikacje poporodowe.
 
Jestem we wczesnej, długo wyczekiwanej ciąży.

Szukam dobrego lekarza do prowadzenia ciąży. Najlepiej na NFZ i w okolicy Jerzyc lub Smochowic. Mam pakiet medyczny w Enel-Medzie, ale ostatnio jest tam bardzo kiepska jakość. Ostatnio do zespołu lekarzy doszła tam Pani Agnieszka Malec-Marczyńska, która pracuje również w szpitalu Świętej Rodziny. Mile widziane jakiekolwiek opinie. Nie wiem jakie są argumenty za i przeciw odnośnie szpitala w jakim warto urodzić, zastanawiam się nad Polną lub Szpitalem Świętej Rodziny. Mile widziane opinie i informacje dlaczego i jaki szpital według Was warto wybrać.
 
Polną odradzam, kilka moich znajomych miało do czynienia z personelem oddziału i koszmar. Tam to jest po prostu, brzydko mówiąc, taśma... Dużo kobiet chce tam rodzić ze względu na bardzo dobrą neonatologię "w razie czego". Ale ogólnie kiepsko. Ja się zastanawiam nad Raszei - moja szwagierka tam rodziła i bardzo sobie chwaliła, tak samo kilka znajomych. Św. Rodziny też biorę pod uwagę.
 
Ja prowadziłam dwie ciąże w Enel-Med i mimo, że zdecydowałam się na bycie mamą w dość dojrzałym wieku, ciąże przebiegły bez powikłań i stresu. Jeśli szukacie dobrych ginekologów, którzy będą wsparciem i zapewnią Wam profesjonalną opiekę polecam Wam te klinike. Pani doktor bardzo cierpliwa, nawet przez chwilę nie pozwoliła mi niepotrzebnie panikować, zapewniła mi spokój, a to w tym czasie bezcenne :) Nie chce dyskredytować lekarzy, którzy pracują na nfz, po prostu nie wiem jak to tam wygląda, więc nie mogę się wypowiadać.
 
reklama
Witam, polecam szpital Świętej rodziny, ale tylko w przypadku kiedy ma się prywatną położną. Nie żałuje żadnej wydanej złotówki na ten cel. Najlepiej oczywiście poród rodzinny jeśli to możliwe. Rodziłam dość dawno, więc nie wiem jak to teraz wygląda.
Polnej nie polecam mimo sprzętu! "Rodzenie po ludzku" jest im zdecydowanie obce.
Podsumowując wszystko zależy na kogo się trafi, czy na polnej czy na świętej rodziny. Ja trafiać nie chciałam.
 
Do góry