reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Cześć Dziewczynki :)

Bellax dużo zdrówka dla Was!

Anulka ja dopiero zaczynam czuć delikatne muśnięcia w pobrzuszu i to dopiero jak się położę i się wslucham. Na pewno wszystko jest dobrze. Zgadzam się z Dziewczynami co wyżej pisały odnośnie tego, ze maluszki mają jeszcze dużo miejsca i ruchy są nieregularne na tym etapie.

Ja dzisiaj wybieram się popołudniu do dentysty, muszę się wyszykowac i obiad ugotować. Zajrzę pewnie wieczorem. Życzę Wam miłego dnia!
 
reklama
Dziewczynki ja do was apeluje i to glosno!!!

Jak macie nawracajace infekcje lub wrazenie, ze nie doleczone to idzcie na wymaz z antybiogramem..ja od zakichanej bakterii w poprzednej ciazy stracilam polowe wod polodowych w 26tyg..nie pytajcie nawet ile sie oplakalam i olezalam z nogami do gory..kroplowki na 2 rece a do tego 5litrow wody do wypicia dziennie..az mi sie ulewalo


Ja w czwartek mam mieć pobierany wymaz z pochwy bo juz mam dość. Nystatyna nie pomaga, clotrimazolum i gynalgin tez nie wiec to moim zdaniem to jakaś gorsza zaraza[emoji37]


Macie racje, to moze być gorsza zaraza. U mnie niby typowa grzybica z tego co widzi gin, ale w maju miałam już infekcję i okazało się, ze w szpitalu po zabiegu na torbiel złapałam gronkowca złocistego. Antybiotyk łykałam 2 miesiące i wyleczyłam się.
Tylko wtedy było ewidentnie widać, że nie ma grzybka a ponieważ uskarżałam się na dyskomfort to zrobili posiew. Teraz ponoć grzybek ewidentny z tego co widzi gin, bo za każdym razem pytam go czy znów nie ta złocista zaraza wrrrrrr
 
Dziękuje Dziewczyny :) No tak jak pisałam wcześniej coś tam czuje - w końcu pół nocy przeleżałam z ręką na brzuchu, ale ani razu nie czułam żadnego kopniaka. I to mnie martwi :( Wiem ze dzidzia zyje ale sie martwię dlaczego tak słabo się rusza. Może ma gorszy dzień?
Jeszcze chyba za wcześnie żeby sie martwić mniejszą aktywnoscia bobaska :)

5djylbetecfse5n6.png
 
Hej dziewczyny, jak u was z wagą? U mnie +4kg i za cholerę nie wiem gdzie ja mam te +4kg :)
Jem tyle samo co przed ciążą nie jem słodyczy ani nie piję słodkich napojów a jednak mi przybywa. To chyba woda się magazynuje. Niby w aplikacji waga jest w normie a jednak człowieka to przeraża:)
Ale fakt faktem że wcześniej miałam wagę w dolnej granicy normy to chyba teraz jest normalne że więcej przybieram :)
Ciągle bez zmian. W normie. A jem.normalnie wręcz dużo.

p19u9jcg81ehxczt.png
 
U mnie to 0,7kg u gina na plusie, ale od ostatniej wizyty, a ogólnie nadal ważę mniej niż przed ciążą :) teraz pewnie waga pomału ruszy (oby pomału hehe) bo apetyt większy mam


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
Dziękuje Dziewczyny :) No tak jak pisałam wcześniej coś tam czuje - w końcu pół nocy przeleżałam z ręką na brzuchu, ale ani razu nie czułam żadnego kopniaka. I to mnie martwi :( Wiem ze dzidzia zyje ale sie martwię dlaczego tak słabo się rusza. Może ma gorszy dzień?
Moze sie obrucila i kopie do srodka :) jak sie rusza to nie panikuj wszystko jest ok :)

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Do góry