reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Witam się ze wszystkimi :)
Mogę sobie podać rękę z tymi, które miały złą noc - usnęłam dopiero ok. 2 w nocy, bo męczyła mnie zgaga i ból pleców :/ dzisiaj na szczęście zgagi nie mam, ale plecy bolą nadal. My byliśmy dzisiaj u dziadków na obiadku, a teraz mąż składa łóżeczko :) mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie lepsza...
 
reklama
Ja na ta chwile probuje domowymi sposobami ale jak nie przejdzie to pewnie kupie to co Rozmaryn poleca. Bardziej martwi mnie ten bol krzyza, bo trzyma od rana, wzielam nospe i ciepla kapiel i dalej ten sam bol. Myslicie ze same bole z krzyza moga zwiastowac porod? Nie chce jeszcze panikowac. Moze uda mi sie zasnac.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bardziej martwi mnie ten bol krzyza, bo trzyma od rana, wzielam nospe i ciepla kapiel i dalej ten sam bol. Myslicie ze same bole z krzyza moga zwiastowac porod? Nie chce jeszcze panikowac. Moze uda mi sie zasnac.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
moja położna jest teraz na dyżurze. Powiedziała że jak brzuch twardnieje i nospa nie pomaga to na zbliżający się poród nic nie pomoże. To samo pewnie z bólem ;-) jak przejdzie to dobrze jak nie przejdzie to tez chyba niezle ;-)
Pogoniło mnie do toalety po tym twardnieniu brzucha...a tam czop. Ale normalny, nie krwisty. Posiedze poczekam. Na razie nic nie powiem bo w tym szpitalu to strach powiedzieć że coś kogoś boli ;-)
Właśnie babkę przyjeli, zle sie czuje słyszę że cos narzeka. Pod ktg ją podlaczaja. A ona biedna nie miała z kim dziecka starszego zostawić i jest tutaj z tym takim na oko 5 latkiem:-(
 
Misia, drusia to moze bedziemy mieli weekendowe dzieciaczki :)
Mnie od rana meczy zgaga, nie mam sily jechac do polskiego sklepu po jakis lek wiec siedze w necie studiuje domowe sposoby...
 
Ellie pomelo jest super na zgagę:) a tak to tylko gaviscon w płynie;)
Nieszczególnie się dziś czuję, w każdej pozycji mi źle. Jestem potwornie zmęczona

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Wam,
U mnie spadek formy psychicznej. Moj synek mi goraczkuje pierwszy raz po 40st. Jestem przerazona. Byla dzisiaj pani doktor na wizycie domowej, osluchowo czysty, uszy czyste, gardlo brzydkie. Zaczela sie doszukiwac jakiejś szkarlatyny ale on ma normalnie taka skore jakby z wysypka. Chciala nas opedzic lekami wirusowymi ale my takie bierzemy od zeszlego piatku i jest co raz gorzej. Wiec antybiotyk i teraz pytanie jaki bo przeciez jestesmy o wstrzasie. Padlo na Zinnat jak u Rozmaryn. Ale nie spie bo obserwuje, mierze temp i generalnie sie stresuje...
Nie ma nic gorszego od chorego dziecka..
 
Do góry