reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Nie wiem jak u Was w szpitalach, ale u mnie przez grypę całą ginekologie zamknęli. Nie wiem nawet czy mąż bedzie mógł być przy porodzie.. odwiedzin na sto procent nie ma i pewnie nic się nie zmieni do końca lutego..

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas tłumy... nawet dzieci przychodzą.
B
W Polsce jak leżałam z Jaskiem to na każdy obchód trzeba było bieliznę ściągać żeby sobie lekarz mógł popatrzeć w krocze. Tutaj się z takim czymś nie spotkałam, jak chcą sprawdzić czy zbadać to biorą po prostu do pokoju do badań.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To w Pl jest bez zmian. Nadal majty w dół.

Marti gratulacje !

Ja jestem za wątkiem o porodach na zamkniętym.
 
reklama
Ja niby termin na 16,02 ale z racji cukrzycy mam mieć wywoływany w 38-39 tc, no chyba że sie samo wcześniej zacznie. Na ostatniej wizycie 3 tyg temu miałam już skróconą szyjkę do 20mm i była bardzo miękka, teraz wizyta we wtorek i jestem ciekawa jak tam sytuacja bo bóle mam straszne.. w zasadzie to leżę bo nawet jak chwilę postoję czy posiedzę to czuję straszne kłucie . Brzuch podobno mam już bardzo nisko ;) Skurcze nieregularne, czasem potrafi być tak silny że aż mnie zgina w pół.. wolałabym już urodzić, bo to taka męczarnia jest;)

Kosik a to przez cukrzyce masz miec wczesniej wywolywany ??? Ja tez mam cukrzyce ale mi kaza czekac do porodu... tylko w kazdy wtorek wysylam mailowo tygodniowe wyniki poziomu cukru ...
 
Kasia.zosia to ten wirus mój mąż już dawno ma :D

Moj ma jeszcze gorszy... wirus glupoty chyba moja ciaza go uaktywnila :)

A tak na serio to z tymi chorobami cos jest bo mi ostatnio wrocil % i zaczal przezywac ze ma cukrzyce wiec mu zmierzylam cukier moim glukometrem, oczywiscie wynik wyszedl dobry wiec stwierdzil ze ma raka :)
 
Ellie123 mi mają wywoływać z racji cukrzycy ciążowej, biorę dwie insuliny (doposiłkową i nocną) - w wielu szpitalach tak robią, podobno łożysko się szybciej niszczy i dlatego. Chociaż ja czuję że prędzej sama urodzę niż tej indukcji się w ogóle doczekam ;)
 
Marti gratulacje [emoji4][emoji4][emoji4]

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Witaj kosik_3
Martii22 gratulacje!!! :) duża niunia, a który miałaś tc ?
Jagódka jestem za nowym wątkiem z porodówki ;)
Mam wizytę we wtorek i gin ma stwierdzić co robimy tzn podejrzewam, że myśli o wywoływaniu.. W sumie cieszę się,że miała bym już za sobą ale osobiście wolę żeby poród sam się zaczął..

Wysłane z mojego E7s przy użyciu Tapatalka
 
Ellie123 mi mają wywoływać z racji cukrzycy ciążowej, biorę dwie insuliny (doposiłkową i nocną) - w wielu szpitalach tak robią, podobno łożysko się szybciej niszczy i dlatego. Chociaż ja czuję że prędzej sama urodzę niż tej indukcji się w ogóle doczekam ;)
A jaka waga dzidzi?
 
reklama
37tyg i 2 dni. Tak miałam wyliczone tu w szpitalu. TP najpierw 13 potem 10 luty. Cieszę się ze już po wszystkim bo mimo iż to 4 i najmniejsze z moich dzieci to porod nieźle dał popalic
 
Do góry