reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Raczej nie powinno mieć to żadnego wpływu, po becie wnioskuję ze zarodek zakopal się w endometrium. Badała betę jeszcze w środę? Jeśli nie to zrób to jutro i sprawdź czy przyrost jest ok

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Myslalam zeby powtorzyc bete, ale przy pierwszej ciazy kiedy nie przyrastala dobrze bardzo sie stresowalam, teraz zyje w blogiej nieswiadomosci, nie stresuje sie i czekam na usg. Chyba, ze nie wytrzymam to popedze jutro rano :-D bo juz dzisiaj tez mnie korcilo zeby pojechac, ale zamiast stac w korkach ktore mocno wyprowadzaja mnie z rownowagi postanowilam lezec na kanapie ;) strasznie nerwowa sie zrobilam chyba po tych wszystkich lekach8-)
 
Hej, czasem tu do Was zaglądam, ale nie ma szans doczytać wszystkiego. Taka produkcja... Kreatola, widziałam syneczka, jest piękny!
Koniczynko, przegapiłam Twoj transfer, a tu patrzę, ze zaraz juz beta bedzie !
Rybko, gratulacje. Duzo zdrówka dla dzieci i dla Ciebie. [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję, kochana :*

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie. Jeszcze nie wiem, czy już jest Kropek pod sercem, jutro powtórzę test, ale brzuch mnie cholernie boli. Jakby mi ktoś jajniki podpalił. Już wzięłam jedna no spe max i nic nie daje. Mogę wziąć jeszcze jedna??
 
Myslalam zeby powtorzyc bete, ale przy pierwszej ciazy kiedy nie przyrastala dobrze bardzo sie stresowalam, teraz zyje w blogiej nieswiadomosci, nie stresuje sie i czekam na usg. Chyba, ze nie wytrzymam to popedze jutro rano :-D bo juz dzisiaj tez mnie korcilo zeby pojechac, ale zamiast stac w korkach ktore mocno wyprowadzaja mnie z rownowagi postanowilam lezec na kanapie ;) strasznie nerwowa sie zrobilam chyba po tych wszystkich lekach8-)
Hehe doskonale rozumiem złość na korki, jednak nie wysiedzialabym w domu. Latam na razie regularnie do laboratorium i obserwuje swoją betę.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe doskonale rozumiem złość na korki, jednak nie wysiedzialabym w domu. Latam na razie regularnie do laboratorium i obserwuje swoją betę.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Mysle i mysle i chyba mnie przekonalas. Jutro wzielam w pracy wolne wiec skocze do labu kiedy nie bedzie korkow i sprawdze co tam sie dzieje [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mysle i mysle i chyba mnie przekonalas. Jutro wzielam w pracy wolne wiec skocze do labu kiedy nie bedzie korkow i sprawdze co tam sie dzieje [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja raz zapomniałam estrofemu i nie wiem czy to przez to( ale raczej nie) ale mam krwiaka, ale jeśli u Ciebie nie ma plamien to powinno być dobrze


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
Ja raz zapomniałam estrofemu i nie wiem czy to przez to( ale raczej nie) ale mam krwiaka, ale jeśli u Ciebie nie ma plamien to powinno być dobrze


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio

Mam nadzieje, ze bedzie ok. takie potkniecie (!!!) mam troche żal do lekarza, ze nie oddzwonil wczesniej. Mowilam recepcjonistce, ze nie wiem co dalej z lekami i taka olewka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry