reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
U mojego lekarza jak zwykle obsowa. Ale dziś i tak super tylko godz. czekania.
Generalnie ok. Ale szyjka znowu się skrocila. 3 cm. Młody około 2,5 kg. Lekarz powiedział że do terminu raczej nie doczekam. A Młody do 3 kg raczej odbije nie więcej. Podobno główka już się w miednice wkręca. Przepływy ok. I to tyle.W sumie nie mam żadnych nakazów ani zakazów. Tylko mam brać magnez i nospe. Magnez biorę z nospa uważam. Zobaczymy jak będzie.
 
Dzieciaki zostaną około 2 tygodni. A imiona są wybrane na 99% Nikola i Emilka.

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
Gratuluje pozytywnego rozwiązania i oby tak dalej :)
 
Ciacho wysokie masz te transminazy. Kuźwa może powinni Cie płukać kroplowkami. Aczkolwiek nie widzę kwasów żółciowych a one podobno są wyznacznikiem powagi sytuacji.
Przepraszam że tak napisałam ale to jest wiedza przekazana przez Szczecińskich lekarzy kiedy ja leżałam z tym cholerstwem.
Oni sprawdzali kwasy ale nie mogłam znaleźć w mojej karcie ale przed chwilą okazało się że wkłucie do kroplówki było zablokowane bo dłoń mi spuchła i musieli zrobić wkłucie w drugiej ręce insulina wogole nie działała to już wiem skąd miałam te wysokie cukry a coś mówili że wyniki mogą być powodowane tą cukrzycą

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
Ostatnia edycja:
Przeżyłam przed chwilą poród pierworódki z łóżka obok bez znieczulenia wywieźli ja w ostatniej chwili poród 20 minut próbowałam uciec ale z tą moją pompą insulinowa za daleko się nie dało [emoji13] ale już dochodzę do siebie jak pielęgniarki zobaczyły moja minę to zaczęły mnie uspokajać że to przypadek 1 na 1000000 i mój na pewno nie będzie tak wyglądał

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
Ta moja macica to oszalała. W nocy praktycznie ćwiczy non stop bo skurcze mnie wybudzają o muszę zmieniać pozycje, a rano jestem tak zmęczona i obolała jakbym chodziła całą noc. . W ciągu dnia tez często ćwiczy. Kiedy ona odpoczywa ?

Choć z drugiej strony moze jak bedzie taka wyćwiczoną to szybko pójdzie.
Ja tez mam często skurcze.. Nawet miałam Was pytac czy Wy tez macie tak często??

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Przeżyłam przed chwilą poród pierworódki z łóżka obok bez znieczulenia wywieźli ja w ostatniej chwili poród 20 minut próbowałam uciec ale z tą moją pompą insulinowa za daleko się nie dało [emoji13] ale już dochodzę do siebie jak pielęgniarki zobaczyły moja minę to zaczęły mnie uspokajać że to przypadek 1 na 1000000 i mój na pewno nie będzie tak wyglądał

f2w3qqmz0qjoloi2.png
Teraz jak leżałam w szpitalu tez taki był. Dziewczyna miala wpisane w ksiazeczke " porod uliczny". Wiec to się jednak zdarza [emoji3]

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
reklama
Do góry