reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hejka Dziewczyny [emoji6][emoji6][emoji6]

Ja dzisiaj miałam zalatany dzień. W końcu mogę siąść i odpocząć bo mam już dosyć na dzisiaj. I do tego ten upał [emoji21][emoji21][emoji21]

@mfifi04 i widzisz Kochana pisałam, że będzie wszystko dobrze!!! Kiedy wracasz do domku??[emoji8][emoji8][emoji8]

@aga_agi nio to liczę, że i Ty dołączysz do marcowych mamusiek[emoji6]z resztą nie ma innego wyjścia!!!Dobry pomysł z tym poradnikiem[emoji1][emoji1][emoji1]

@InezkaK dzielna Kobitka[emoji3][emoji3]. Nio popatrz jak załatwiłaś sobie raz dwa receptę[emoji109][emoji109][emoji109]. Kochana Ja monitoring miałam około 12-13dc, potem drugi tydzień później. Ale tak robili Mi w Polsce. Tutaj tylko jeden przed owulacją. Oby @ jak najszybciej się pojawiła!!! Od którego dnia cyklu masz brać Clo i ile??

@alunia87 nio co z tą twoją @?? W kulki sobie leci czy co!!!

@xxEwelaxx jak tam nastawienie?? Mam nadzieję, że pozytywne[emoji6][emoji6][emoji6]

@Nusia123 a jak tam u Ciebie??

Nio i Cio tam u naszych Ciężarówek [emoji12][emoji12][emoji12] @justys0702 @90_natka @DorciaMamaOlka @Zaaaneta @xssenia!!!!


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Anetka no wlasnie cos mowil ze 5-6 dzien po @ chyba tak go zrozumialam przez piec dni wieczorem no ale po @ bede dzwonic na ten minitoring to wtedy wszystko mi wyjasni [emoji12]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@alunia87 powiem szczerze, że to zależy w dużej mierze od sprzętu. Ja np nie rozumiem w dalszym ciągu co za sprzęt ma Mój gin, że na tak wczesnym etapie było widać pęcherzyk ciążowy. Nawet Go mierzył ale zapomniałam jaki ma rozmiar[emoji14][emoji14][emoji14]
No i widzisz, że nawet Ja mimo brania hormonów ile czasu później miałam owulacje.
A śluzówka to inaczej endometrium[emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aneta już jestem w domu;)
Torbiel jednak jeszcze jest 5 cm czyli jest mniejsza.


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@alunia87 powiem szczerze, że to zależy w dużej mierze od sprzętu. Ja np nie rozumiem w dalszym ciągu co za sprzęt ma Mój gin, że na tak wczesnym etapie było widać pęcherzyk ciążowy. Nawet Go mierzył ale zapomniałam jaki ma rozmiar[emoji14][emoji14][emoji14]
No i widzisz, że nawet Ja mimo brania hormonów ile czasu później miałam owulacje.
A śluzówka to inaczej endometrium[emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziś chyba jak mąż wróci podjade do rosmana i kupię i zrobię jak do jutra @ nie przyjdzie.W ciąży to endometrium chyba też grube jest.Nie chce się nakręcić, ale muszę wiedzieć ,co i jak.Wcześniej jak byłam u niego przed stratą to niby wypatrzyl pęcherzyk, ale to na szpitalnym sprzęcie. W przychodni nie wiem czy mają dobry sprzed.Nie badał mnie tylko usg robił więc może mogl nie poznać [emoji23][emoji23][emoji23].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@InezkaK to pewnie od 5dc do 9dc. To są dni liczone od pierwszego dnia miesiączki. Czyli na piąty dzień @ wieczorem masz zacząć brać Clo [emoji6][emoji6][emoji6]

@mfifi04 o to fajnie, że od razu do domku Ciebie puścili[emoji6][emoji6][emoji6]najważniejsze, że się nie powiększa. To obie męczymy się z tym cholerstwem[emoji21][emoji21][emoji21]. Tylko Ja nie wiem jakiej wielkości jest Moja cysta. Ale dokucza cholera jedna!!!
I kiedy teraz masz się pojawić u lelarza??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś chyba jak mąż wróci podjade do rosmana i kupię i zrobię jak do jutra @ nie przyjdzie.W ciąży to endometrium chyba też grube jest.Nie chce się nakręcić, ale muszę wiedzieć ,co i jak.Wcześniej jak byłam u niego przed stratą to niby wypatrzyl pęcherzyk, ale to na szpitalnym sprzęcie. W przychodni nie wiem czy mają dobry sprzed.Nie badał mnie tylko usg robił więc może mogl nie poznać [emoji23][emoji23][emoji23].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Zrób zrób bo to naprawdę różnie bywa. I tak przy ciąży endometrium jest pogrubione. A jak się czujesz w ogóle??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry