reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam pytanie. Od dluzszego czasu mysle nad tatuazem. Czy sie uda czy nie chcialabym upamietnic jakos to wszystko co my tu wszystkie przechodzimy. Oczywiście tatuażu nie zrobie teraz w czasie procedur. Moze kiedys. Ale juz o nim mysle.
Co dla Was byloby symbolem tego co przechodzicie/przeszlyscie? Hipotetycznie gdybyscie mialy robic tattoo :)
Tekst który miała tu kiedyś @Pixie_Dixie " będziesz szczęśliwa, powiedziało życie, ale najpierw nauczę Cię jak być silną" dla mnie mega. Strzał w 10
 
reklama
Na pewno przyniesie, ja tez wierze ze on odmieni wszystko! Bo jak on nie pomoze to juz chyba nikt :(
@JoannaRak uważam że już zbyt długo czekamy na nasze szczęście i kolej na nas dziewczyny!!
Najlepiej jakby już nikogo po nas nie było ale ten świat jest teraz tak ch...wy że niestety jest nas co i raz to więcej:/
 
Wybaczcie mogę się nie wtrącać ale ostatnio czyta się tu sporo narzekania na ciążowe dolegliwości... wydaje mi się to nie sprawiedliwe. I tyle. Pamiętam że zawsze było to dla mnie bolesne.
Rozumiem :*:*
Tekst który miała tu kiedyś @Pixie_Dixie " będziesz szczęśliwa, powiedziało życie, ale najpierw nauczę Cię jak być silną" dla mnie mega. Strzał w 10
Och. Zapomnialam o nim.
 
Wybaczcie mogę się nie wtrącać ale ostatnio czyta się tu sporo narzekania na ciążowe dolegliwości... wydaje mi się to nie sprawiedliwe. I tyle. Pamiętam że zawsze było to dla mnie bolesne.
Aaa, tu moze masz racje. Ale trudno, jednym ciaza z ifv przyszla latwiej niz innym (o ile ivf mozna nazwac latwym) i dolegliwosci ciazowe zamiast cieszyc i uspokajac to uprzykrzaja zycie. Ja ci obiecuje (chyba:p) ze jak mnie juz bedzie meczylo kiedys w koncu to bede taka dzielna jak ty:*
 
@JoannaRak uważam że już zbyt długo czekamy na nasze szczęście i kolej na nas dziewczyny!!
Najlepiej jakby już nikogo po nas nie było ale ten świat jest teraz tak ch...wy że niestety jest nas co i raz to więcej:/

No tez tak mysle ze czas na nas! U mnie 4 latka zaraz walnie od momentu rozpoczecia staran o drugie szczescie. Z pewnoscia za dlugo :( Dlatego czas to odmienic i mam nadzieje ze Pasnik bedzie wlasnie tym cudzotworca!
 
reklama
Do góry